Stipruolis papildė medalių kolekciją

Amandas Paulauskas tapo pasaulio jėgos trikovės su specialia apranga vicečempionu. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Trečiąjį aukštos prabos apdovanojimą šiais metais iškovojo mūsų mieste sportinį kelią pradėjęs, dabar Vilniuje sportuojantis atletas Amandas Paulauskas – jis tapo pasaulio jėgos trikovės su specialia apranga vicečempionu.

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jėgos trikovės čempionate su specialia apranga mūsų šaliai atstovavo vienintelis mūsų šalies atstovas 33-ejų metų A. Paulauskas, kuris varžėsi svorio kategorijoje iki 120 kilogramų.
Pirmajame pritūpimo su štanga veiksme lietuvis įveikė 410 kg svorį, tik maža klaidelė lėmė, kad du teisėjai iš trijų neužskaitė septyniais kilogramais didesnio svorio, todėl šioje rungtyje jis liko ketvirtas.
Štangos spaudime, išspaudęs 325 kg, Amandas užėmė antrą vietą, o atkėlęs 345 kg štangą, trečiojoje rungtyje buvo devintas.
Trikovėje sportininkas surinko 1080 kg ir užėmė antrą vietą, į priekį praleidęs pasaulio čempionu tapusį ukrainietį Oleksijų Byčkovą, kurio rezultatas 1132,5 kg. Bronza atiteko prancūzui Sofiane Belkesirui su 1057,5 kilogramo suma. Šioje svorio kategorijoje dėl medalių varžėsi 24 sportininkai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*