Svečiai iš sostinės nepagailėjo šeimininkų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos rungtynes šeštadienį žaidė mūsų miesto „VIP“ komanda – ji priėmė turnyrinės lentelės kaimynus Vilniaus „Turbotransfers“ futbolininkus.
Nors rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo, tačiau jau devintą minutę svečiai pirmavo rezultatu 2:0. Kai Marius Šluta rezultatą sušvelnino, atrodė, kad mažeikiškiai atsigaus, tačiau buvo praleisti dar du įvarčiai. Po pirmojo kėlinio rezultatu 4:1 pirmavo svečiai.
Antrajame kėlinyje virė atkakli kova ir mažeikiškiai, iki rungtynių pabaigos likus penkioms minutėms, nutarė sužaisti „va bank“ – pakeitė vartininką penktuoju aikštės žaidėju. Iš pradžių tai davė vaisių – Rytis Leliūga neišnaudojo į varžovų vartus paskirto baudinio, o Adomas Mika taikliu smūgiu sumažino komandos atsilikimą iki dviejų įvarčių.
Viską lėmė 37-oji rungtynių minutė – vilniečiai vieną po kito pelnė tris įvarčius į tuščius mažeikiškių vartus ir tik paskutinę rungtynių minutę po baudinio Antanas Bulošas padėjo tašką šiose varžybose – mažeikiškiai svečiams pralaimėjo rezultatu 3:7.