Šventojoje krepšininkai pelnė „bronzą“

Praėjusį savaitgalį Šventojoje pirmą kartą vyko Lietuvos įmonių gatvės krepšinio (trys prieš tris) turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų miesto „Kvistijos“ komanda. POGRUPYJE – PIRMI
Pasak komandos vadovo Vlado Šulco, užsiregistravusios komandos buvo suskirstytos į penkis pogrupius ir keturiose aikštelėse tarpusavyje sužaidė po kartą.
Vėliau dešimt geriausių ekipų toliau kovojo dėl Didžiosios taurės, o kitos kovėsi dėl Mažosios taurės. Iš viso turnyre varžėsi 22 krepšininkų komandos.
„Kadangi organizatoriai atstovauti įmonėms leido visiems norintiems, turnyre žaidė du Lietuvos krepšinio lygos ir keletas Lietuvos krepšinio A lygos pirmenybių žaidėjų“, – sakė V. Šulcas.
Pagirtinai pogrupyje kovojo „Kvistijos“ komanda, kurios gretose žaidė Remigijus Viskontas, Nerijus Diekontas, Paulius Budreckis ir Marijus Norkus. Jie 15:7 nugalėjo Gargždų „Master Foods“, 13:3 privertė pasiduoti Kauno „Eltechos“ krepšininkus bei po atkaklios kovos 15:14 įveikė Šiaulių „Baltik vairo“ sportininkus.

UŽIMTA TREČIOJI VIETA
„Kvistija“ pogrupyje užėmė pirmąją vietą ir iškovojo teisę varžytis dėl Didžiosios taurės.
„Po pogrupio varžybų visos komandos buvo reitinguojamos pagal pasiektų pergalių skaičių ir įmestų bei praleistų taškų santykį. Šis reitingas lėmė, kad mažeikiškiai bendroje 22 komandų rikiuotėje užėmė antrąją vietą, praleidę į priekį tik Vilniaus „Lukrecijos BBDO“ krepšininkus. Pagal turnyro nuostatus, pirmosios dvi ekipos kovas dėl taurės tęsė tik pusfinalyje“, – sakė komandos vadovas.
Pusfinalyje mūsų krepšininkams kiek nepasisekė: jie 5:7 turėjo pripažinti „Kauno krovinių“ komandos pranašumą ir galėjo kovoti tik dėl trečiosios vietos taurės.
Mažeikiškiai šią taurę iškovojo, 11:10 privertę pasiduoti „Lukrecijos BBDO“ ekipą. „Mūsų krepšininkai rezultatą persvėrė tolimu metimu, iki rungtynių pabaigos likus tik penkioms sekundėms. Varžovų komandoje žaidė žalgirietis Gediminas Navickas, praėjusį sezoną baigęs „Panevėžyje“ ir pripažintas naudingiausiu BBL antrojo diviziono finalo ketverto žaidėju“, – pasidžiaugė V. Šulcas.
Turnyro nugalėtojais tapo Panevėžio „Alaus mėgėjų-Kalnapilio“ krepšininkai.
Tritaškių, baudų bei metimo iš vidurio aikštės rungtyse mažeikiškiai laimėjimų nepasiekė.
Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*