„Švyturio“ turnyre tapo prizininkais

„SC Olimpas“ antrosios vietos taurę „Švyturio“ paplūdimio futbolo turnyre iškovojo jau antrą kartą. Nuotrauka iš komandos archyvo

Šeštajame paplūdimio futbolo turnyre Klaipėdoje varžėsi net trys mažeikiškių futbolininkų ekipos. Viena jų nužygiavo iki finalo ir tapo turnyro prizininke.

Dėl „Švyturio“ taurės šeštajame paplūdimio futbolo turnyre, kuris vyko Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio teritorijoje, susikovė 14 komandų iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Panevėžio, Kupiškio ir Mažeikių.
Mūsų miestui atstovavo komandos „VIP“ bei „SC Olimpas“, rungtyniaujančios ir šalies paplūdimio futbolo čempionate, taip pat į „Arimetro“ ekipą susibūrę mažeikiškiai futbolo veteranai.
Komandos buvo suskirstytos po septynias į du pogrupius, kur pirmąsias keturias vietas užėmusios ekipos pateko į atkrintamąsias varžybas. Buvo žaidžiami du kėlinukai po septynias minutes, penki žaidėjai varžėsi prieš penkis.
Čempionų titulą šiemet apgynė „DFDS Seaways“ komanda iš Klaipėdos, finalinėse varžybose rezultatu 3:0 įveikusi Mažeikių „SC Olimpą“.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “„Švyturio“ turnyre tapo prizininkais”

  1. Super parašė:

    Šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*