Tarp devyniasdešimties ekipažų – du iš Mažeikių

Į finišą sniego trasomis skuba V. Plastinino ir G. Šileikio ekipažas. Dace JANOVOS nuotrauka

Savaitgalį Latvijoje vyko pirmasis Latvijos ir Estijos ralio čempionato etapas „Rally Aluksnė 2019“, kuriame varžėsi devyniasdešimt ekipažų iš vienuolikos šalių. Tarp jų jėgas išbandė ir du Mažeikių automobilių sporto klubo ekipažai.

Pirmasis jėgų išbandymas – taip varžybas Latvijoje, Aluksnės trasoje, įvardijo praėjusį sezoną čempionų titulus Lietuvos ralio sprinto čempionate iškovojusio Mažeikių automobilių sporto klubo vadovas.
„Penktadienį vyko susipažinimas su trasa, iškilmingas varžybų atidarymas ir du naktiniai greičio ruožai. Šeštadienį rungtyniavome dar aštuoniuose greičio ruožuose, po kurių ir paaiškėjo varžybų nugalėtojai ir prizininkai. Lenktyniauti buvo įdomu: Aluksnėje gausu sniego, varžybų vietoje mus supo metro aukščio sušalusio, kieto kaip akmenys sniego bortai, važiuoti teko praktiškai ant ledo, tačiau su užduotimis susitvarkėme, automobiliai liko sveiki“, – apie varžybas kalbėjo klubo vadovas Vitalijus Plastininas.
Jo ir Giedriaus Šileikio ekipažas, važiavęs „Mitsubishi Lancer Evo“ automobiliu, savo klasėje buvo trečias, taip pat trečią vietą savo klasėje iškovojo ir kitas mūsų klubo ekipažas – su automobiliu „BMW 328“ važiavę Justas Simaška ir Aurimas Kropas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*