Tarp sezono laureatų – mažeikiškiai

Sezono laureatais tapo ne viename turnyre pergales šventę Edgaras Preibys (kairėje) ir Kasparas Bružas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vilniuje vykusioje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezono uždarymo ceremonijoje skambėjo ir mūsų rajono sportininkų vardai – prizus atsiėmė du Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai.

Švietimo ir mokslo ministerijoje vyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ 2016–2017 metų sezono uždarymo ceremonija. Renginio metu buvo apdovanoti naudingiausi sezono jaunieji krepšininkai, jų treneriai ir mokyklų vadovai, juos sveikino garsūs treneriai, lygos rėmėjai ir garbingi svečiai. Visi labiausiai pasižymėję jaunieji krepšininkai buvo apdovanoti MKL rėmėjų prizais, ceremonijos metu žiūrovus linksmino grupė „Metras 90“.
Tarp sezono laureatų skambėjo ir Mažeikių sporto mokyklos atstovų vardai. Į specialistų sudarytą ir pagerbtą sezono MKL visų septynių amžiaus grupių vaikinų čempionatų simbolinį penketą pateko penkiolikmetis Vlado Šulco auklėtinis Edgaras Preibys. Penketuke taip pat yra Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos komandai atstovaujantis, mūsų mieste sportinę karjerą pradėjęs šešiolikmetis Rokas Jokubaitis.
Tarp daugiausiai lygoje kamuolių perėmusių žaidėjų triumfavo kitas V. Šulco auklėtinis Kasparas Bružas, kuris vidutiniškai per rungtynes iš varžovų perimdavo 3,63 kamuolio.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*