Tarptautiniame turnyre mažeikiškius karatistus lydėjo sėkmė

Mažeikiškių sportininkų ir trenerių delegacija iš Latvijos grįžo su dešimčia medalių. Nuotrauka iš klubo archyvo

Iš Latvijoje vykusio tarptautinio karatė turnyro mažeikiškiai parsivežė dešimt medalių.


Mažeikiai – stiprių karatistų kalvė

Tukums mieste (Latvija) vyko tarptautinis karatė turnyras „Tukums open 2013“, kuriame dalyvavo septyniolika klubų iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos. 
Lietuvai atstovavo trys klubai: Šiaulių „Baltasis tigras“, Mažeikių karatė klubai „Žemaitis“ ir „Danas“.
„Šiame turnyre dalyvaujame jau šešioliktus metus iš eilės, jame varžomasi vaikų ir jaunuolių iki šešiolikos metų amžiaus grupėse. Šiemet nuvežėme šešis sportininkus, kurie įrodė, kad mūsų mieste gaji karatė dvasia ir čia išugdomi stiprūs karatistai – mažeikiškiai parsivežė net dešimt medalių“, – sakė karatė treneris Rolandas Volkovas.


Medalių kolekcija

Kata rungtyje savo amžiaus grupėje Kotryna Firsovaitė buvo pirma, Algimantas Uščinas, Nedas Jucys ir Kotryna Niaunytė pasipuošė sidabro medaliais, o Eglei Damulytei ir Nojui Zotikovui atiteko bronzos apdovanojimais. 
Kumitė rungtyje pelnyti dar keturi medaliai: Eglė Damulytė tapo nugalėtoja, Nedas Jucys ir Kotryna Firsovaitė pasidabino sidabru, o Kotryna Niaunytė pelnė bronzą.


Laukia įdomus seminaras

Pasak trenerio, Mažeikių karatistų Šiauliuose laukia dviejų dienų tarptautinis WKF kumitė seminaras su penktojo Dano meistru, daugkartiniu pasaulio ir Europos čempionu Wayne Otto. 
„Į seminarą vešime apie keturiasdešimt mažeikiškių sportininkų. Wayne Otto yra Anglijos karatė rinktinės treneris, seminaro metu jis dalinsis treniruočių metodika, atskleis efektyviausius strateginius ir taktinius kumitė aspektus. Tikimės, kad jauniesiems sportininkams tai bus gera pamoka siekiant sportinių aukštumų“, – sakė treneris.

One Reply to “Tarptautiniame turnyre mažeikiškius karatistus lydėjo sėkmė”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Saunuoliai !!! Daugiau tokiu Pergaliu ! SEKMES ! O treneriai,tai Saunus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*