Taurės varžybų finaluose – po du mūsų miesto atstovus

Antrą kartą vykusiose Lietuvos stalo teniso taurės varžybose mažeikiškiai iškovojo vieną prizinę vietą.


IŠKOVOTA PRIZINĖ VIETA
Lietuvos stalo teniso taurės varžybos vyko keturiais etapais. Visi, norintys dalyvauti šių varžybų finale, turėjo rungtyniauti visuose etapuose ir užimti kuo aukštesnę vietą, kad patektų tarp aštuonių geriausiųjų.
„Etapai, kuriuose žaidė sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, vyko Vilniuje, Mažeikiuose, Joniškyje ir Panevėžyje. Sportininkai rungtyniavo dviejų minusų sistema, kol išaiškėjo visos vietos etape. Iškovoti etapuose vietų taškai buvo sumuojami ir aštuoni, daugiausia taškų surinkę stalo tenisininkai, susirinko į finalinį turnyrą, kuris vyko Panevėžyje“, – pasakojo apie varžybas mažeikiškis treneris Raimondas Jackevičius.
Į finalinį aštuntuką, kur buvo žaidžiama tarpusavyje ratų sistema, pateko keturi mažeikiškiai. Sėkmingiausiai iš jų sužaidė Valdas Martinkus, kuris iškovojo antrąją vietą. Šeštas liko Tonetas Domeika, o merginų grupėje ketvirtąją vietą užėmė Žaneta Brasaitė, septinta liko Martyna Sidabraitė.
Pernai vykusiose taurės varžybose mažeikiškių tarp prizininkų nebuvo.
LAUKIA KARŠTA VASARA
Trenerio manymu, mažeikiškiai galėjo iškovoti dar vieną apdovanojimą.
„Žaneta moterų varžybose pralaimėjo tik pirmąsias dvi vietas užėmusioms sportininkėms, tačiau finalo pabaigoje dar nusileido savo treniruočių draugei Martynai ir tarp prizininkų nepateko. Tuo tarpu Valdas nugalėjo šešis varžovus ir tik lemiamoje dvikovoje nusileido Lietuvos taurę iškovojusiam vilniečiui Audriui Kačerauskui“, – sakė treneris.
Perspektyviausiems Mažeikių stalo tenisininkams – Tonetui ir Arnoldui Domeikoms bei jų treneriui atostogauti kol kas nėra kada. Šiomis dienomis jie išvyko į atvirąsias Lenkijos jaunių ir jaunučių pirmenybes. Jos įtrauktos į pasaulio stipriausių turnyrų sąrašą, todėl atvyks daug sportininkų iš viso pasaulio.
„Birželį laukia Šiaurės Europos šalių stalo teniso čempionatas Taline, tą patį mėnesį Latvijoje vyks stipriausiųjų Baltijos šalių jaunių „TOP 10“ turnyras. Sezoną vainikuos liepą vyksiantis Europos jaunių ir jaunučių stalo teniso čempionatas Italijoje“, – dalijosi planais R. Jackevičius.
Nuotr. iš redakcijos archyvo: Geriausiai sekėsi V. Martinkui, kuris iškovojo antrą vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video