Tinklininkai grįžo nugalėję

Mažeikių „MT Group“ tinklinio ekipa antrus metus iš Degaičių grįžta su nugalėtojų medaliais ir „Seniūno taure“. Nuotrauka iš komandos archyvo

Antrus metus pakviesti rungtyniauti tradiciniame tinklinio turnyre Degaičiuose (Telšių r.), mažeikiškiai tinklininkai antrus metus iš eilės tampa šio turnyro nugalėtojais ir į Mažeikius parveža šios gyvenvietės seniūno, garsios visame pasaulyje barzdos savininko Antano Kontrimo įsteigtą taurę.
Šiemet į tradicinį tinklinio turnyrą Degaičiuose jėgas išbandyti susirinko vietos „Eidega“, kuri rungtyniauja Mažeikių rajono tinklinio pirmenybėse, Kauno medikų ir dvi Mažeikių tinklinio ekipos: Mažeikių rinktinė „MT Group“ bei pirmą kartą debiutavusi Gabijos gimnazija.
Nugalėtojais „MT Group“ ekipa tapo po atkaklių kovų – rezultatu 1:2 pralaimėta kauniškiams medikams, po 2:0 įveiktos aikštės šeimininkų ir mažeikiškių gimnazistų ekipos, pirmąją vietą lėmė geresnis setų santykis.
„Noriu pasidžiaugti Gabijos gimnazijos jaunaisiais tinklininkais, kurie, nors užėmė tik ketvirtą vietą, bet žaidė kaip lygūs su lygiais (būdami 16–17 metų amžiaus) su gerokai vyresniais ir daugiau patirties turinčiais varžovais ir tik rungtynių pabaigose turėjo pripažinti jų pranašumą. Jaunimas prieš kitas dvi komandas laimėjo po setą, o pergales paleido dėl patirties trūkumo“, – moksleivius pagyrė vienas iš mūsų rajono tinklinio entuziastų, gimnazijos kūno kultūros mokytojas Linas Ligeikis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*