Tinklininkai pasidavė paskutiniai

Nuotr. iš organizatorių archyvo

Kitų sporto šakų atstovų pavyzdžiu pasekė Mažeikių rajono tinklinio čempionato organizatoriai – šią savaitę jie paskelbė apie priešlaikinę turnyro pabaigą.
Čempionato nugalėtoja pripažinta komanda iš Telšių rajono.

Titulas iškeliavo į Degaičius

Rajono tinklinio pirmenybėse rungtyniavo 11 komandų, ekipos spėjo sužaisti reguliariojo čempionato kovas.
Kaip sakė organizatoriai, iki pirmenybių pabaigos pritrūko trijų sekmadienių – per tuos kovo savaitgalius būtų sužaisti ketvirtfinalių, pusfinalių ir finalų susitikimai.
„Paprasčiausiai nusprendėme – karantino pabaigos nematyti, nutraukiami ir ne tokio lygio čempionatai, kita vertus, neaišku, kada bus galima vėl patekti į sporto salę, o ir ekipų vadovai jau skambino… Laukti vasaros pabaigos – taip pat ne išeitis. Jau reikia ruoštis naujoms pirmenybėms“, – „Santarvei“ kalbėjo Linas Ligeikis, vienas iš turnyro organizatorių.
Pagal reguliariojo čempionato rezultatus, čempionais pripažinti Telšių rajono Degaičių „Eidega“ tinklininkai, antri liko „Nord Steel-Unis Steel“ atstovai, trečią vietą užėmė „Specnuoma“.
Taurės, medaliai ir geriausių žaidėjų prizai bus įteikti komandų vadovams.

Staigmenų dar galėjo būti

Po prizininkų išsirikiavo „Autoapetitas“, „BNI Venta“, „ORLEN Lietuva“, „Žydrius ir KO“, „Komanda“, Mažeikių Gabijos gimnazijos, Skuodo policijos komisariato ir Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos komandos.
Geriausiais sezono žaidėjais pripažinti: čempionų atstovas Redas Noreikis, vicečempionų – Egidijus Bulnis, Augustas Želvys iš „Specnuomos“, Robertas Žlibinas iš „Autoapetito“, Tadas Virkšas iš „BNI Venta“ bei Valdas Galminas iš „ORLEN Lietuva“.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*