Tirkšlių pušyne verda futbolo aistros

Aldaro PUPLIAUSKO nuotr.

Tirkšlių pušyne esančiame stadione jau trečią savaitę verda futbolininkų ir jų sirgalių aistros – penkios komandos kovoja Savivaldybės vasaros taurės 2020 futbolo turnyre.

Antrą kartą Tirkšlių pušyne vykstančiame turnyre šiemet dalyvauja penkios ekipos: praėjusiame sezone nugalėtojais tapęs „Olimpas SC“, trečiąją vietą užėmusi „Mažeikių United“, jaunimo suburta „Silverstars“ ekipa, dar viena mūsų miesto „Ventos“ komanda ir svečiai iš Telšių – „Spartans“.
Aldaras Pupliauskas, vienas iš turnyro organizatorių, „Santarvei“ sakė: „Apmaudu, tačiau šiais metais komandos nesurinko praėjusių metų antros vietos laimėtojai tirkšliškiai. Aukštų tikslų sau nekeliame – paprasčiausiai norime, kad visi, kurie mėgsta futbolą, bet jau baigė rimtas futbolo treniruotes, kam patinka toks aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas, galėtų susiburti ir pakovoti žaliojoje vejoje.“
Komandos jau sužaidė pirmojo rato kovas, po kurių priekyje užtikrintai žengė „Mažeikių United“ ekipa – ji iškovojo visas keturias pergales, praleidusi į savo vartus tik vieną įvartį, o varžovų vartininkus nuginklavusi net 23 kartus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video