Trijulių turnyre – mažeikiškių triumfas

Mažeikiškių komanda (iš kairės) Rokas Eglinskas, Jokūbas Rubinas, Edgaras Preibys ir Denbas Andriuškevičius po apdovanojimų pozavo su Šiaulių arenos simboliu. Nuotrauka iš komandos archyvo

Šiaulių arenoje antradienį vyko respublikinis 3×3 krepšinio turnyras, kuriame buvo rungtyniaujama septyniose amžiaus grupėse.
Vienoje jų triumfavo Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos moksleivių pagrindu surinkta „Sodiečių“ komanda.

Mokytojo Vlado Šulco treniruojami auklėtiniai varžėsi trylikamečių ir keturiolikmečių krepšininkų grupėje, kurioje rungtyniavo šešiolika komandų. Nestabdant laiko buvo žaidžiamas dešimties minučių kėlinys.
Pogrupyje „Sodiečiai“ rezultatu  17:7  įveikė Panevėžio sporto gimnaziją, 19:2 sutriuškino Mažeikių „Ateities“ krepšininkus ir rezultatu 18:8 privertė pasiduoti Raseinių „Trajekėlį“. Pusfinalyje mažeikiškių nesustabdė Akmenės SC (14:5), o finale ir Šiaulių KA „Saulės“ krepšininkai, kurie buvo įveikti rezultatu 18:6.
Nugalėtojais tapo Sodų pagrindinės mokyklos trylikamečiai Edgaras Preibys, Rokas Eglinskis ir Denas Andriuškevičius bei jų bendraamžis iš „Ventos“ progimnazijos Jokūbas Rubinas.
Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, „Mcdonald‘s“ čekiu bei „Nike“ čekiais po 40 eurų kiekvienam.
„Tokio rezultato ir tikėjausi – visi šie krepšininkai rungtyniauja kartu ne pirmus metus, jau turi ir tarptautinių rungtynių patirties, yra užėmę aukštas vietas ir individualiuose turnyruose“, – sakė komandos treneris Vladas Šulcas.

One Reply to “Trijulių turnyre – mažeikiškių triumfas”

  1. kostia parašė:

    Sveikiname, Jūs tikri šaunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*