Mažeikiai, Sportas | 2018-05-21 10:04 | Autorius:
Versija spausdinimui

Užtikrinta mažeikiškių futbolininkų pergalė(0)

Sekmadienį pirmą kartą šį sezoną ant žaliosios Mažeikių centrinio stadiono vejos žaidę Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkai sirgaliams padovanojo gražią pergalę. Pergalė iškovota nepaisant to, kad varžovai – „FA Šiaulių“ ekipa – mažeikiškius gerokai lenkia amžiumi bei patirtimi.
Pirmasis kėlinys tarp šių dviejų Lietuvos antros lygos Vakarų zonoje pirmaujančių ekipų baigėsi be įvarčių, tačiau aštrių momentų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų.
Antrojo kėlinio viduryje, kai tiek svečiai, tiek aikštės šeimininkai dėl raudonų kortelių rungtyniavo be vieno žaidėjo, pirmąjį įvartį pasiekė mažeikiškis Gintas Skrodenis. Šiauliečiai bandė lyginti žaidimą, laikinai perėmė iniciatyvą, tačiau 82-ąją rungtynių minutę Gintas pelnė antrąjį savo įvartį ir „FA Šiaulių“ ekipos padėtis tapo labai sunki.
Po dviejų minučių raudoną kortelę prieš save išvydo dar vienas šiaulietis, o dar po dviejų minučių Egidijus Gritkus pelnė trečiąjį mažeikiškių įvartį ir „Atmosfera“ triumfavo rezultatu 3:0.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.