Veteranai grįžo su medaliais

Mažeikiškiai (iš kairės) Saulius Prielgauskas, Milda Zubavičienė ir Juras Valinauskas po čempionato. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Estijos mieste Viljandėje vyko Baltijos šalių veteranų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi ir trys mūsų miesto atstovai. Visi jie grįžo su medaliais, o trijose rungtyse triumfavusi Milda Zubavičienė – ir su dviem šalies rekordais.

Ne viename sporto renginyje nugalėtojos titulą bei prizinę vietą iškovojusi Milda Zubvičienė varžėsi moterų per 40 metų amžiaus grupėje. Ji pirmąsias vietas pelnė trijose rungtyse: nugalėjo bėgdama 400 metrų distanciją, pagerino Lietuvos rekordą bėgdama 800 metrų (2,23,93 min.) ir dar vieną šalies rekordą pagerino moterų estafetėje, kurioje keturios bėgikės bėga po 100 metrų.
Vyrų per 35 metų amžiaus grupėje startavęs Saulius Prielgauskas nugalėjo 800 metrų bėgimo rungtyje, trečią vietą iškovojo bėgdamas 1500 metrų.
Per 60 metų amžiaus vyrų grupėje Juras Valinauskas triumfavo šuolių į aukštį sektoriuje, įveikęs 1,55 metro aukštį ir aplenkęs šešis varžovus, bei užėmė antrą vietą šuolių į tolį rungtyje, nušokęs 4,95 metro.
„Po tokių sėkmingų startų nuotaika puiki – ir organizacija, ir startai vyko idealiai, trukdžių nebuvo. Artimiausiu metu laukia kiti įdomūs startai – savaitgalį Latvijos veteranų žaidynės, kitą savaitgalį – Latvijos veteranų čempionatas, rugsėjo pradžioje – Klaipėdoje „Ąžuolo taurė“. Dar spręsime kuriose iš jų startuoti“, – sakė Milda Zubavičienė.