Viekšnių ralio organizatoriai laukia naujo varžybų kalendoriaus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Atidedamas mėnesio pabaigoje turėjęs vykti ralis „Viekšniai 2020“. Automobilių sporto mėgėjai ir varžybų organizatoriai prognozuoti ir planuoti ralio kol kas nesiryžta.

Raliui buvo pasiruošta

Lietuvos automobilių sporto federacija kartu su ralio organizatoriais, atsižvelgusi į tebesitęsiantį karantiną bei saugodama renginio dalyvius, nukėlė ralio sprinto varžybas „Viekšniai 2020“.
Didžiausias automobilių sporto renginys mūsų rajone, vykstantis nuo 2012 metų, kuriame dalyvaudavo lenktynininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Lenkijos, šiais metais turėjo mus nudžiuginti gegužės 23 d.
Varžybų organizatorius, Mažeikių automobilių klubo vadovas Vitalijus Plastininas „Santarvei“ sakė:
„Turime šaunią bendraminčių ir idėją palaikančių žmonių komandą. Viekšnių bendruomenė laukia tradicinio renginio, todėl nusprendėme nenusižengti tradicijoms, nors pernai šio renginio ir nebuvo. Strategiškai patogi vieta ir ilgamečiai ryšiai su kolegomis iš Latvijos leido tikėtis, kad sulauksime ne tik mūsų šalies sportininkų dėmesio, bet ir kaimynai atvažiuos pasivaržyti Viekšnių apylinkių žvyrkeliais, tačiau viską nubraukė įvestas karantinas ir sustabdyta veikla. Renginys vyks, jam pasiruošę, tik data nežinoma.“
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*