Vienintelis pralaimėjimas užkirto kelią tapti prizininkais

Jaunieji mažeikiškiai futbolininkai užėmė penktąją vietą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Jaunieji mažeikiškiai futbolininkai, dalyvavę svarbiame tarptautiniame turnyre, grįžo šiek tiek nusivylę – nors iškovojo net penkias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą, užėmė tik penktąją vietą.

Po kelionės – apmaudus pralaimėjimas

Mažeikių sporto mokyklos aštuonmečiai futbolininkai, kuriuos treniruoja Algirdas Mika, buvo pakviesti į Vilniuje, „Sportimos“ arenoje, vykusį tarptautinį futbolo turnyrą „Ateitis Cup 2012“. Jame varžėsi dvidešimt aštuonmečių komandų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos bei Lenkijos.
Pirmasis pogrupio susitikimas mūsų ekipai buvo nesėkmingas – rezultatu 1:13 jie pralaimėjo Minsko „Smenai“. Kaip pasakojo ekipos treneris, vaikai rungtyniauti išėjo tiesiai iš autobuso, nepripratę prie tokios dirbtinės dangos, todėl toks ir rezultatas. Kitus pogrupio varžovus mažeikiškiai pranoko: 6:1 nugalėta Minsko „Zvezda“; 8:0 Vilniaus „Ateitis-2“ bei 5:1 Lenkijos „MOSDP Jagielonia“.
Pirmasis ir vienintelis pralaimėjimas lėmė, kad mūsų sportininkai galėjo kovoti tik dėl penktų-aštuntų vietų. Čia jie 5:1 įveikė Vilniaus „Ateitį-1“, 3:2 – Rygos „Skonto“ ir iškovojo turnyre penktąją vietą.

Laukia įdomūs turnyrai

Mažeikiškiai iš septynių mūsų šalies komandų pasirodė geriausiai, į priekį jie praleido tik tris Baltarusijos ir vieną Latvijos ekipą.
„Nors pralaimėjome tik kartą, tačiau tokia ta turnyro sistema, kad turėjome galimybę kovoti tik dėl penktosios vietos. Puolėjų gretose išskirčiau Gvidą Gineitį, kuris pelnė didžiąją dalį komandos įvarčių, gynyboje tvirtas ramstis buvo Adrijus Kontenis, po nesėkmingų pirmųjų rungtynių, daugiau jokių priekaištų neturėjau vartininkui Daumantui Jakučiui. Džiaugiamės tuo, kad įgijome itin svarbios tarptautinių varžybų patirties“, – turnyro rezultatus apibendrino mūsų ekipos treneris.
Sėkmingas pasirodymas buvo naudingas mažiesiems mūsų futbolininkams – svečių teisėmis jie pakviesti į kitų metų sausį Lenkijoje vyksiantį turnyrą, kur rungtyniaus po keturias Lietuvos ir Lenkijos komandas.
Artimiausi mūsų komandos planai – šį šeštadienį ir sekmadienį Mažeikiuose vyksiantis tarptautinis futbolo turnyras Sporto mokyklos taurei laimėti, kuriame dalyvaus dešimt komandų – mažeikiškiai, aplinkinių rajonų sportininkai bei dvi Rygos ir viena Siguldos ekipos. Gruodį mūsų futbolininkai startuos Lietuvos salės futbolo čempionate, kur varžysis metais vyresnių sportininkų grupėje.

5 Atsakymai į “Vienintelis pralaimėjimas užkirto kelią tapti prizininkais”

 1. Danute parašė:

  Saunuolis mano anukas Nojus ir visa komanda.Dar daugiau jiems pergaliu!

 2. Ingrida parašė:

  Valio! Valio! Valio! Šaunuoliai vaikai, jie ne tik puikūs sportininkai, bet ir puikūs mokiniai. Didelis AČIŪ jų treneriui ir tėveliams, be didelio darbo ir meilės , kaži ar būtų toks puikus rezultatas.

 3. Laima parašė:

  Kaip smagu skaityt apie tokius futbolininkus – gal jie užaugę pagaliau garsins Lietuvą ir suaugusių turnyruose! O dar smagiau, kad iš septynių LT komandų mūsiškiai pirmi! Va taip, šluosto vaikai nosį ir vilniečiams. :) Sėkmės visai komandai ir tam tvirtajam gynybos ramsčiui Adrijui! :)

 4. Audra parašė:

  vis tiek šaunuoliai ,galvas aukštyn ir pirmyn :)

 5. Obuolys parašė:

  Nu bet ot kieta karta auga!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*