„VIP“ futbolininkai baigė kovas dėl taurės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo taurės trečiojo etapo rungtynes žaidusi „VIP“ komanda prieš savo varžovus „FA Šiaulius“ išsirikiavo, būdama ne itin stipri, – ekipoje trūko aštuonių pagrindinės sudėties žaidėjų.

Trečiadienį Šiauliuose vykusiose varžybose verstasi mažeikiškių žaidėjų pajėgomis. Atsižvelgdami į tai, kad jau šeštadienį teks žaisti atsakomąsias šalies čempionato pusfinalio rungtynes su Kauno „Vyčiu“, komanda nusprendė visą dėmesį skirti pasiruošimui šioms rungtynėms.
Pirmasis kėlinys neparodė, kad rungtyniauja ne smogiamosios sudėties mažeikiškių ekipa – progų pelnyti ne vieną įvartį turėjo tiek mažeikiškiai, tiek aikštės šeimininkai, o pasižymėti komandoms pavyko po kartą – pirmasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis 1:1. Mūsų ekipai išlyginamąjį įvartį pelnė Mindaugas Simanavičius.
Praėjus šešioms antro kėlinio minutėms, paaiškėjo, kad šiauliškių ekipos ir atsarginių žaidėjų suolelis ilgesnis, ir meistriškumas aukštesnio lygio – į sutrikusių mažeikiškių vartus vienas po kito krito įvarčiai.
„VIP“ futbolininkams nerealizavus dviejų šešių metrų baudinių, tik paskutinę rungtynių minutę pavyko pelnyti antrąjį įvartį – pasižymėjo Rokas Gecevičius.
Varžovams pralaimėta rezultatu 2:10, tad „VIP“ komandos pasirodymas Lietuvos salės futbolo taurės turnyre baigėsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*