„VIP“ futbolininkai įveikė šalies čempionus

Pirmojoje šių metų salės futbolo pirmenybių kovoje Mažeikių „VIP“ komanda įveikė šalies čempionus.

Lietuvos salės futbolo A lygos dvikovoje mažeikiškius namuose egzaminavo šalies čempionas Kauno „FK Vytis“. Pirmasis kėlinys, kuriame netrūko tiek pavojingų momentų, tiek atkaklios kovos, baigėsi rezultatu 1:0 mažeikiškių naudai, įvartį pelnė Arūnas Šteinas.
Po pertraukos kauniečiai gana greitai išlygino ir persvėrė rezultatą, tačiau jau po minutės Rokas Gecevičius atstatė pusiausvyrą.
Po kelių minučių šalies čempionai dar kartą išsiveržė į priekį, tačiau pergalės iš Mažeikių išsivežti jiems nepavyko – rezultatyviausias čempionato žaidėjas (17 įvarčių) Edgaras Baranauskas du kartus nuginklavo varžovų vartininką ir „VIP“ šventė pergalę rezultatu 4:3.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “„VIP“ futbolininkai įveikė šalies čempionus”