„VIP“ įsiveržė į ketveriukę

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį penkta pergale savo sąskaitą papildė Lietuvos salės futbolo A lygoje dalyvaujanti Mažeikių „VIP“ – namuose mažeikiškiai įveikė Vilniaus VDA ekipą.

Pirmas kėlinys prasidėjo veržliai: trečią minutę Edgaras Baranauskas išvedė mažeikiškius į priekį, po minutės svečiai rezultatą išlygino, dar po penkių minučių Edgaras Stankevičius persvėrė rezultatą „VIP“ naudai. Kėlinys baigėsi rezultatu 2:1.
Antroje rungtynių dalyje po taiklių E. Baranausko ir Roko Gecevičiaus smūgių mažeikiškiai pirmavo 4:1, kėlinio viduryje svečiai skirtumą sumažino, o Marius Butėnas jį dar kartą padidino. Nors vilniečiai ir pelnė trečią įvartį, paskutinę rungtynių minutę tašką šiame susitikime padėjo Arūnas Šteinas. „VIP“ iškovojo pergalę rezultatu 6:3.
Mažeikiškiai futbolininkai pripažino, kad žaidimas nesiklijavo, trūko veržlumo, tam daug įtakos turėjo ir varžovai, kurie yra kietas riešutas bet kuriai ekipai, tačiau pergalė yra pergalė ir pelnyti trys taškai juos džiugina.
Ši pergalė „VIP“ ekipai leido pakilti į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą (pelnyta 18 taškų). Trečiadienį mažeikiškių laukia dvikova namuose su vienu tašku mažiau turinčiais „Jonavos Vikingais“.