„VIP“ iškovojo dvyliktąjį tašką

„Gaila praleistos progos parsivežti pergalę“, – taip po sekmadienį vykusių Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynių kalbėjo Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai. Jie sostinėje sužaidė lygiosiomis 3:3 su vietos „FC Turbotransfers“ ekipa.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo aikštės šeimininkams – pasinaudoję mūsų ekipos klaidomis gynyboje, jie jau penkioliktą minutę pirmavo prieš mažeikiškius rezultatu 2:0. Ilgai ši persvara neišsilaikė – dar tą pačią minutę Marius Butėnas sušvelnino rezultatą, o po dviejų minučių Tadas Markevičius jį ir išlygino.
Antrojo kėlinio jau pirmąją minutę Tadas Markevičius pelnė ir trečiąjį mūsų ekipos įvartį, iniciatyvą „VIP“ užtikrintai turėjo savo rankose, tačiau kėlinio viduryje, sėkmingai sužaidę paskirtą baudos smūgį, vilniečiai išlygino rezultatą.