„VIP“ komanda nusileido Akmenės futbolininkams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį priešpaskutines Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes Mažeikių „VIP“ ekipa žaidė Naujojoje Akmenėje, kur susitiko su vietos „Akmenės“ salės futbolininkais.

Pirmasis kėlinys šiose rungtynėse baigėsi lygusiomis rezultatu 1:1, išlyginamąjį įvartį mūsų ekipai pelnė Deividas Gineitis. Antrojo kėlinio pradžioje mažeikiškiai po taiklaus Tado Markevičiaus smūgio pirmavo rezultatu 2:1, tačiau pergalingo rezultato išlaikyti nepavyko: po penkių minučių varžovai rezultatą išlygino, o paskutinėmis kėlinio minutėmis akmeniškiai pelnė dar du įvarčius. „Akmenės“ futbolininkai šventė pergalę rezultatu 4:2.
Po šio pralaimėjimo „VIP“ ir toliau žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje, sekmadienį jų laukia paskutinės pirmojo rato rungtynės, kuriose mūsų ekipa Šiauliuose susitiks su vietos „FA Šiauliai“ ekipa.