„VIP“ pralaimėjo čempionams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienį Mažeikiuose svečiavosi viena iš pirmaujančių salės futbolo komandų – šalies čempionas Kauno „Vytis“. Prieš Lietuvos salės futbolo A pirmenybių čempionų ekipą stojo penktą vietą užimanti Mažeikių „VIP“ komanda.

Kauno „Vytis“ – grėsminga ekipa, savo gretose turinti net šešis brazilus futbolininkus, jos garbę gina keturi Lietuvos rinktinės, kuri išvakarėse tapo Baltijos šalių čempione, žaidėjai.
Pirmasis kėlinys priklausė kauniečiams – vieną po kito jie pelnė įvarčius ir užtikrintai pirmavo 3:0. Mažeikiškiai nebuvo linkę nusileisti – trečiąją antro kėlinio minutę Rytis Leliūga taikliu smūgiu sušvelnino rezultatą, tačiau tą pačią minutę Kauno ekipos žaidėjas brazilas jį vėl padidino.
Antrąjį mažeikiškių įvartį po dešimties minučių pelnė Marius Šluta, tačiau kauniečiai dar du kartus nuginklavo mūsų ekipos vartininką.
Paskutinę rungtynių minutę Edvinas Blažys pelnė įvartį mūsų ekipai ir mažeikiškiai rungtynes pralaimėjo rezultatu 3:6.