Sporto taryba pradėjo skirstyti pinigus

Sporto taryba išsirinko naują vadovą ir turės atlikti „namų darbus“. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Rajono Sporto taryba, kuri turi naują pirmininką, pradėjo skirstyti Savivaldybės paramos lėšas sporto klubams.


Išsirinko naują pirmininką 

Ketvirtadienį posėdžiavusi rajono Sporto taryba išsirinko naują vadovą ir aptarė rajono sporto klubų finansavimą iš rajono Savivaldybės biudžeto. 
Sporto tarybai buvo pristatytas naujas jos narys Zigmas Širvinskas, kuris pakeitė anksčiau taryboje buvusį, bet į užsienį išvykusį Rolandą Vaineikį.
Naująja Sporto tarybos pirmininke išrinkta Savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė, už kurią balsavo penki tarybos nariai, du susilaikė. Vicemerė pakeitė iki tol pirmininku dirbusį Savivaldybės mero patarėją Vygandą Ostrauskį.


Spręs kitame posėdyje 

Kaip ir praėjusiais metais, sportui rajone skirta šimtas tūkstančių litų. Be didesnių prieštaravimų Sporto taryba dešimt tūkstančių litų paliko rezerve, kuris numatytas perspektyviausiems rajono sportininkams premijuoti metų pabaigoje. 
„Dėl kitos paramos klubams galutinai nenuspręsta – tarybos nariai susipažins su pateiktomis klubų paraiškomis, teiks savo pasiūlymus, todėl galutinai viskas bus nuspręsta artimiausiame tarybos posėdyje. Daugiausia numatyta skirti prioritetinėms sporto šakoms – krepšiniui ir futbolui“, informavo rajono Savivaldybės vyriausiasis specialistas sporto klausimais Petras Norvilas.
Dar praėjusių metų spalį savo sąmatas pateikė dvidešimt rajono sporto klubų, kurie pretenduoja į paramą. Iš naujų sporto klubų vyriausiasis specialistas pažymėjo viešąją įstaigą „Mažeikių futbolo akademija“, kuri dar negalės pretenduoti į paramą, nes nėra pradėjusi veiklos, bei „Jaunių sportinio turizmo klubą“, kuris vienija 25 laipiotojus sienomis.

8 Atsakymai į “Sporto taryba pradėjo skirstyti pinigus”

 1. juokos kreta ta valdžia parašė:

  10 tūks jau kaip ir vagia nu gryni ubgai ar nesukrapštys premijoms tu 10tūks nu nafta bepročiai pardave lenkams dabar skurstam kaip asilai

 2. Matau parašė:

  Sigutė Bernotienė puikus zmogus siam postui . Buvau jos aukletinis. Iskiepijo i krauja sporta , kovojima, tikslo siekima. Su ja pasiekem pergales. Grieztas , bet teisngas zmogus.
  Linkiu jai sekmes.

 3. NEMATAU parašė:

  …..kad jie kazka skirstytu , ant stalo ne sudulusio skatiko nesimato :D ,,,, vienas piestuka sukineja , kitas kazka raso ,, As manau , kad jie jau senai pasiskirste po kiek reikejo :) , na kaip sakoma , kiekvienam pagal nuopelnus ; o nusipelne jie , na nelabai :)

 4. jo parašė:

  labai įdomu kada areną pastatys,

 5. sportas parašė:

  Kaip Jūs gerbiamieji nesuprantate,juk yra gerai tokį kaip Petras turėti,nieko per daug nereikalauja iš savivaldybės ,į sporto renginius ateina,bet jei ko paprašysi tai kiek sunkiau,savo darbo vietoj sėdi kada nori,atseit labai užsiėmęs,parankus ir tiek.

 6. nagi nagi parašė:

  tai kaip reikalai dėl sporto arenos?

 7. gerbėjas parašė:

  Tai Jūs, Sporto Taryba, tik skirstote pinigus? Darykit ką nors, jei galit, ir norit, nes šioje vietoje situacija yra tragiška.

 8. Simas parašė:

  Petrai Norvilai, gal jau užteks? Jau visiems nusibodo tavo nieko neveikimas. Negi nieko nemato tavo vadovai (gal nenori matyti).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*