Sporto taryba – už paramą „Mažeikių“ komandai

Valdo Kopūsto nuotrauka

Krepšinio klubas „Mažeikiai“ kreipėsi paramos į Savivaldybę. Sporto taryba atsižvelgė į komandos finansinius sunkumus ir rekomendavo iš biudžeto klubui papildomai skirti 65 tūkstančius litų.
„Santarvė“ jau rašė, kad praėjusių metų Nacionalinės krepšinio lygos čempionų vardus ir vietą Lietuvos krepšinio lygoje iškovoję „Mažeikiai“ atsidūrė aklavietėje. Klubo direktoriaus Giedriaus Petrulevičiaus duomenimis, sėkmingai užbaigti šį sezoną trūksta 130 tūkstančių litų. Sudėtingoje finansinėje situacijoje krepšininkai atsidūrė dėl to, kad  pagrindinis rėmėjas „ORELN Lietuva“ sustabdė finansavimą.
Klubo direktorius paramos kreipėsi į Savivaldybę – dėl šimto tūkstančių litų paramos, dar trisdešimt tūkstančių ketinama susirinkti iš kitų rėmėjų.

Visas rašinys – šeštadienio „Santarvės“ laikraštyje.

9 Atsakymai į “Sporto taryba – už paramą „Mažeikių“ komandai”

 1. Tomas parašė:

  Kazkodel kai iro Mazeikiu futbolo klubas, finansu jam isgelbet savivaldybe “neturejo”.

  Apskritai, tuoj Nafta bankrotuos ir busim kaip Akmene.

 2. as parašė:

  Tegu mazeikiu verslininku asociacija pastato sporto manieza kuris sutalpintu nuo 2000 iki 3000 ziurovu ir padarytu krepsinio bei fudbolo varzybas. O dabar kisa pinigus i atvira stadiona. Turekit proto zmones. Ziurekit i ateiti !!

 3. gerbejas parašė:

  Tikiuosi, kad taryba skirs pinigu ir Mazeikiu futbolo komandai. Juk tikriausiai zino, kad cia zaidzia tik mazeikiskiai.

 4. WENDETA parašė:

  Tegul pirma pasistato normalią krepšinio ir kitokių sporto šakų areną, kad ir ne Žalgirio arenos dydžio, užtektų penkis kartus mažesnės kaip visam civilizuotame pasaulyje. O dabar mėto litus į kairę į dešinę…

 5. Hmm parašė:

  tai taryba ir sumeta tegu. o lenku reklama uzmaliavot reikia

 6. Tadas parašė:

  Tai miesto komanda, atstovaujanti mūsų miestą ir manau protinga, kad savivaldybė turėtų skirti lėšų, kaunas milijonus komandai skiria, o čia manau tik mažytė pašalpėlė

 7. hm parašė:

  A nereikes krepsininkams atidirbt uz pasalpa ?

 8. kas parašė:

  kas ja toliau rems?

 9. nusibodo parašė:

  Istorija kartojasi. Turetingiaus Lietuvos įmonė negali, o kodėl mes turime išlaikyti samdomus žaidėjus ir klubo vadovus mokesčių mokėtojų pinigais???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*