Sporto klubų ir Savivaldybės atstovų pasitarime – apie maistpinigius, remontus ir aikšteles

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę į darbinį posėdį susirinko Mažeikių rajono savivaldybės Sporto tarybos nariai, sporto klubų atstovai. Kartu su Savivaldybės vadovais buvo aptartos su rajono sportiniu gyvenimu susijusios problemos.

Pasitarimo metu buvo kalbėta apie maistpinigių mokėjimą sportinių švenčių ir varžybų dalyviams. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovams išsiaiškinus, kad iki šiol maistpinigiai buvo sumokami grynaisiais pinigais, be numatytos šių išmokų tvarkos, buvo sustabdytas pinigų mokėjimas. Dėl šios priežasties sustabdytas pasirengimas kai kurioms varžyboms.
Pasitarime buvo kalbama apie tai, kad varžybų rengėjai nebežino, kaip elgtis: ar jiems kviesti sportininkus į varžybas.
Sporto klubų atstovų teigimu, neaišku ir tai, ar mažeikiškiai sportininkai gali važiuoti į varžybas, nors yra numatyta dalyvauti ne vienose pirmenybėse.
Maistpinigių išmokėjimo grynaisiais pinigais teisėtumą šiuo metu tiria Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius.
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, kuruojanti sporto klausimus rajone, Reda Guerrero informavo, kad reikiama maistpinigių išmokėjimo tvarka yra ruošiama ir kitą mėnesį turėtų būti parengta.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Sporto klubų ir Savivaldybės atstovų pasitarime – apie maistpinigius, remontus ir aikšteles”

  1. SUSIDARO ĮSPŪDIS parašė:

    Kad viskas, ką sugeba, tik posėdžiauti. Sisrenka, pasišneka ir išsiskirto. Visas veiksmas. reikia ne tik posėdžiauti, bet konkrečių veiksmų, teisingiau darbų. Apie daugiafunkcinį kompleksą jau galime pamiršti turbūt. Jis tik liks vizijoje, kaip ir eilę metų, ir tik prieš pat rinkimus, bus atsiminta, pašūkaliota, kad jo miestui reikia. O jo tikrai reikia, bemaž visi didesni miesteliai (pvz. Plungė, Telšiai,. Jonava) turi tokius kompleksus pasistatę, ir tai padarę ne žodžiais ar posėdžiais, o konkrečiai atliktais darbais. O mūsų Mažeikiai turi sporto kompleksą Strazdelio g., apkaltais faneromis langais, iš išorės atrodantį kaip “po karo”, na ir viduje žinoma nieko gero, viskas remontuotina, vaizdas, kaip sovietų laikų palikimas. Gerb. Savivaldybės atsakingi asmenys, atsibuskite, baikite vien posėdžiauti, o atlikt konkrečius darbus. Nors Strazdelio g. kompleksą “palopykit”, kad mes, miestiečiai galėtume bent A lygos salės futbolo stebėti, sirgti už mūsų miesto komandą. Kad mums nebūtų gėda prieš atvažiuojančias rungtyniauti komandas ir jų sirgalius, priimant svečius apkrešusiame komplekse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*