Štangos spaudikai pamėgo Mažeikius

Komandinių varžybų nugalėtojai – mažeikiškiai veteranai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Daugiau kaip du šimtai jėgos sporto atstovų susirinko į mūsų mieste vykusį Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatą.
Komandinėje įskaitoje triumfavo mūsų rajono moterys ir veteranai.

Daugiausiai šalies čempionų titulų mūsų miesto atstovai pelnė jaunimo ir veteranų grupėse. Tarp jaunimo (iki 23 metų amžiaus) triumfavo Laura Kleponytė ir Ramunė Vainauskytė, kuri tapo absoliučia nugalėtoja. Skirtingose svorio kategorijose nenugalimi buvo: Jonas Petrauskas (septyniais su puse kilogramo aplenkęs antroje vietoje likusį savo brolį Vytą), pirmenybėse debiutavęs Armandas Paulauskas ir Juozas Laivys.
Net aštuoni pirmos vietos apdovanojimai sukrito į mažeikiškių veteranų taupyklę – savo varžovus nugalėjo įvairių svorio kategorijų sportininkai: Lina Letukienė, Dainius ir Vygantas Miciai, Kęstutis Milkintis, Gintaras Kairys, Benjaminas Milis, Arvydas Kleinovas ir Zigmas Širvinskas. Po vieną šalies čempiono titulą pelnyta jaunių (iki 18 metų) ir suaugusiųjų grupėse: čia atitinkamai triumfavo Vincentas Gintalas ir didžiausią svorį (237,5 kg) pirmenybėse išspaudęs Nerijus Strazdauskas.
Suaugusiųjų grupėje varžėsi ir trys mažeikiškės štangos spaudikės, visos jos užėmė antrąsias vietas, o Jurgita Strazdauskienė tapo antros vietos laimėtoja ir absoliučioje įskaitoje.