„Statoil“ įsipareigojimai vis dar galioja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono savivaldybė sulaukė teisininkų išvados dėl beveik prieš du dešimtmečius pasirašytos sutarties tarp tuometinio mero Vidmanto Macevičiaus ir UAB „Lietuva Statoil“ generalinio direktoriaus Jono Soko.

Pagal šią sutartį tuometinė „Lietuva Statoil“  (dabar „Circle K Lietuva“) įsipareigojo iki degalinės statybos Žemaitijos gatvėje eksploatacijos pradžios savo sąskaita atlikti visus darbus, numatytus sutarties prieduose.
Teisininkų nuomone, ši sutartis nėra nuginčyta įstatymų tvarka ir yra galiojanti bei įpareigojanti. Todėl dabartinė degalinių tinklų savininkė UAB „Circle K Lietuva“ privalo įvykdyti visus dar 2001-aisiais prisiimtus įsipareigojimus.
Teisininkai taip pat akcentavo, kad iki šiol sutartis nėra pažeista, kadangi terminas įvykdyti iš jos kylančias prievoles baigiasi su degalinės statybos užbaigimo procedūromis. Mažeikių rajono savivaldybės žiniomis, šios procedūros dar nėra pradėtos. Dėl to nėra teisinio pagrindo kuriai nors pusei pradėti pažeistų teisių gynimo procedūrą.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

8 Atsakymai į “„Statoil“ įsipareigojimai vis dar galioja”

 1. Jurgis parašė:

  Tai kur dabar dėsis , nepraustaburniai protestuotojai su savo lyderiu? Normaliems žmonėms iš karto buvo aišku ,kad viskas vykdoma teisėtai. Tačiau visada atsiranda grupelė nepatenkintųjų, kurie savo niurzgėjimu –
  aktyvumu ,trukdo plėstis verslui bei investicijoms.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Užuot išviešinę sutartį, tarnai toliau ją slepią nuo savo darbdavių . Iš to, ką paskelbė, jau iki degalinės statybos pradžios„Lietuva Statoil“ (dabar „Circle K Lietuva“) įsipareigojo atlikti visus darbus , numatytus sutarties prieduose ir jei jie nėra atlikti, galima kreiptis į teismą , nes nevykdoma sutartis.Tačiau, aiškinant sutartį, pirmiausia turi būti nagrinėjami tikrieji sutarties šalių ketinimai, o ne vien remiamasi pažodiniu sutarties teksto aiškinimu. Nežinant, kokius turėjo atlikti darbus, numatytus sutarties prieduose, neįmanoma spręsti, kokie buvo sutarties šalių ketinimai.

 3. Senjorė parašė:

  Visi p.Songailos paistalai išskrido vėjais.Tik žmoniu erzinimas.

 4. Už degalinę ir verslą Mažeikiuose! parašė:

  Kai pradėjo statyti, iškart atsirado pikti žmonės… kur jūs buvot ankščiau, savo kiemo šeimininkai? Kas neleido ankščiau raustis po archyvus ir nutraukti statybas joms neprasidėjus? Kol nepradeda žemių stumdyti, tol visiem (atsiprašant) p**ui…

 5. bronius parašė:

  cia polie ciudes. o gal ir aviaciniu kuru prekiaus??? tai leonidas is pole ciudes gales nusileisti zemaitijos gatveje pasipildyt degalu………

 6. laima parašė:

  įdomu… kiek dar turime panašių sutarčių?

 7. Atradimas parašė:

  Nobelio vertas atradimas! :) Sutartį reikia vykdyti… :)

 8. virginijus parašė:

  čia tik pradžia, o bus dar daug smagių dalykų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*