Stiprina prevencijos priemones

Nuotr. iš sam.lrv.lt tinklalapio

Nors Lietuvoje šiuo metu nei įtariamų, nei patvirtintų naujojo koronaviruso infekcijos atvejų nenustatyta, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Ekstremalių situacijų operacijų centras (ESOC) toliau aktyviai imasi prevencinių veiksmų, siekiant apsaugoti žmones nuo galimų grėsmių.
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama į situaciją Italijos šiauriniuose regionuose, sustiprino viruso COVID-19 patekimo į Lietuvą prevencijos priemones.
Visi iš Italijos Veneto, Lombardijos, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų atvykstantys asmenys bus tikrinami dar neišlipę iš lėktuvo (matuojama kūno temperatūra, vertinama bendra savijauta), bus surenkami jų kontaktiniai duomenys, kad dvi savaites Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai galėtų su jais susisiekti ir sektų jų sveikatos būklę.
Visų keliautojų, per pastarąsias dvi savaites buvusių ne tik Kinijoje, bet ir minėtuose Šiaurės Italijos regionuose, taip pat prašoma registruotis užpildant Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje pateikiamą anketą bei dvi savaites vengti artimų socialinių kontaktų.
Parengta pagal vasario 24 d. SAM informaciją

One Reply to “Stiprina prevencijos priemones”

  1. Marija parašė:

    O kaip tikrins kurie savo transportu keliauja, ne lėktuvais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*