Dviratis – ir laisvalaikiui, ir darbui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Apie dviračių populiarėjimą galima spręsti iš keleto dalykų. Pavyzdžiui, kad ir iš to, kiek žmonių palankiu oru dviračiais leidžiasi į įvairias keliones. Arba iš to, kiek, dar nesibaigus mokslo metams, prie bendrojo lavinimo mokyklų įrengtuose stovuose puikavosi šių transporto priemonių. Iš to, kiek dviračių pardavėjai parduoda dviračių, jų dalių ir aksesuarų ar kiek dalyvauja mėgėjų ir profesionalų dviračių sporto renginiuose… Visa tai apibendrinus sutariama, kad ši transporto priemonė mūsuose populiarėja.
Mintimis apie dviračių naudą pasidalijo mažeikiškis šios transporto priemonės entuziastas Vytautas Valantinas ir sporto medicinos gydytojas Kęstutis Linkus.

Aktyviausi – iki vasaros vidurio

Dvidešimt metų dviračių prekybos srityje besisukantį V. Valantiną galima pavadinti šios transporto priemonės entuziastu. Jis kiekvieno vasaros mėnesio paskutinį penktadienį mažeikiškius ir visus neabejingus dviračiams kviečia į „Kritinę masę“. Šio važiavimo metu dviratininkai keliauja įvairiais maršrutais, lanko gražiausias rajono vietas, šnekučiuojasi su bendraminčiais.
Pasak pašnekovo, Mažeikių rajone dviračių sezonas aktyviausias nuo Velykų iki Joninių.
Tuo laikotarpiu žmonės įsigyja daugiausiai šių transporto priemonių, perka dviračių aksesuarus bei detales.
Vėliau, nors dviratininkų mieste matyti nemažai, prekyba sulėtėja ir įsigyti dviračio, reikiamų priedų ar dalių į parduotuvę užsuka mažiau pirkėjų.

Svarbu tinkamai pasirinkti

Pašnekovas sako, jog renkantis dviratį labai svarbu įvertinti ir jo kokybę, ir būsimojo šeimininko kūno „geometriją“.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*