Lietuvoje – 537 COVID-19 užsikrėtę asmenys

Nuotr. iš SAM archyvo

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) kovo 31 d. duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra patvirtinti 537 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.
Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų – 537, pirmadienį buvo ištirti 1389 ėminiai. Iki šiol iš viso ištirti 11 280 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.
Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.
Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kt.
Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.
SAM informuoja, kad visą naujausią informaciją, susijusią su koronovirusu, galima rasti pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Primenama, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima rasti informaciją apie atliktų epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas – atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinktą informaciją, kurią susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams.
Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt
Parengta pagal SAM pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*