Padėkite dar nenusilpusiai širdžiai!

Širdies ir kraujagyslių ligos šienauja gyvybes, bet turime priemonių stipriai sumažinti riziką. Pirmiausia atlikite pažangius kraujo tyrimus, kurie įspėja apie kraujagyslių uždegimą, „išprotėjusį“ cholesterolį, gliukozės kiekį ir širdies nepakankamumą. Dabar „Medicina practica“ laboratorijoje tai galima atlikti daug pigiau.
Apie širdies ir kraujagyslių ligų pavojų, matyt, žinote gerai. Tos kalbos tiek gąsdina, kad neretai ir nebesinori girdėti, dėl ko miršta kas antras lietuvis. Vis tik užsikimšti ausų neverta, nes turime gerų žinių – dabar savo širdimi galite pasirūpinti, kol skausmas krūtinėje nepriverčia ieškoti kardiologo pagalbos.
Pirmiausia pradėkite kontroliuoti aterosklerozę, kuri yra pagrindinė širdies ir kraujagyslių ligų priežastis. Ji gali daug metų tyliai progresuoti, kol neįvyksta komplikacijos: krūtinės angina, širdies ritmo sutrikimai ir dar blogiau – bac… infarktas ar insultas!
Dabar paėmus kraujo galite lengvai išsitirti, ar jūsų širdžiai kelia pavojų ši kraujagysles žalojanti liga, ir imtis profilaktinių priemonių. Štai didelio jautrumo C reaktyvinio baltymo tyrimas (dj-CRB) padeda nustatyti vieną pagrindinių aterosklerozės veiksnių – kraujagyslių uždegimą.
Lipidograma parodys bendrojo, gerojo, blogojo cholesterolio ir trigliceridų kiekį. Blogieji kraujo riebalai siaurina ir užakina gyvybiškai svarbias arterijas.
NT-pro BNP tyrimas leidžia greitai diagnozuoti ūmų ir lėtinį širdies nepakankamumą, padeda įvertinti gydymo efektyvumą.
Verta atlikti ir gliukozės kiekio kraujyje tyrimą, kuris padeda įvertinti cukrinio diabeto riziką. Sergančiuosius cukriniu diabetu gerokai dažniau pakerta širdies ir kraujagyslių ligos.

AKCIJA! Širdies tyrimams iš kraujo 50% nuolaida MEDICINA PRACTICA laboratorijose Naftininkų g. 9 (311 kab.), mob. tel. 8 639 89 018 ir Vilniaus g. 2, tel. 350 63. Prieš tyrimą būtina bent 12 val. nevalgyti. Iš anksto registruotis nereikia. Akcija – iki lapkričio mėn. 30 d. www.medicinapractica.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video