Šalčių aukų kol kas pavyko išvengti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nors praėjusią savaitę spustelėjo šaltukas, tačiau kol kas nei ligoninės, nei greitosios medicinos pagalbos centro medikai nėra registravę nušalimo ar sušalimo atvejų.
Vis tik jie patarė žiemą būti atsargiems ir saugoti save.

Greitosios medicinos pagalbos centro vyriausioji slaugytoja Sonata Keliotienė informavo, kad per savaitgalį nebuvo pranešta apie žmones, kurie būtų sušalę ar nušalę kurias nors kūno vietas.
„Buvo gauta pranešimų apie neblaivius gatvėje nukritusius žmones. Laimei, medikai buvo iškviesti pačiu laiku, niekas nespėjo sušalti“, – kalbėjo S. Keliotienė.
Kol kas ir Mažeikių nakvynės namuose nėra padaugėję gyventojų. Šios įstaigos vadovas Antanas Krivickas „Santarvei“ sakė, kad dar nėra itin didelių šalčių, kad žmonės, neturintys gyvenamosios vietos, ateitų pas juos bent laikinai pasišildyti.
„Turbūt dar savo jėgomis sugeba rasti šiltą prieglobstį. Pasirūpinti, kad nesušaltų“, – spėliojo A. Krivickas.
Mažeikių ligoninė kol kas irgi dar nėra sulaukusi šalčio aukų. Tačiau įstaigos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Džiugas pastebėjo, kad įprastai žmonės po nušalimo kreipiasi ne iš karto, o po kelių parų, kai patirti nuo šalčio sužalojimai komplikuojasi. Todėl, jo spėjimu, gali būti, kad „šalčio aukų“ dar bus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video