Savo vaiko sveikata rūpinkitės ne dėl „varnelės“

Dabar net perpus pigiau ikimokyklinukams ir moksleiviams atliekamas 7 profilaktinių tyrimų komplektas „Medicina practica“ laboratorijoje. Nauji mokslo metai – visai čia pat. Paskubėkite!

Labai klysta tie tėveliai, kurie mano, kad darželiai ir mokyklos tik gaišina jų laiką kasmet rugsėjį pareikalaudami vaiko sveikatos pažymos. Aišku, ji tampa „popierėliu“, jei atžala patikrinama tik dėl „varnelės“. Todėl labai svarbu dėl savo vaiko sveikatos pasistengti daugiau.
Kasmet šalyje daugėja sergančių vaikų. Juos jau kamuoja ir suaugusiųjų ligos. Norint geriau įvertinti sveikatos būklę, vien tik bendro kraujo tyrimo per maža. Todėl „Medicina practica“ laboratorija sudarė galimybę pasirinkti išsamesnį vaikų profilaktinį ištyrimą.
Sudarytame komplekte – 6 kraujo (vienas paėmimas) ir 1 šlapimo tyrimai. Jie atskleidžia vaiko organizmo daugelio sistemų būklę.
Bendrasis kraujo tyrimas – tai atskaitos taškas įvertinant sveikatos pokyčius. Bendrasis baltymo tyrimas – bendros organizmo, mitybos būklės, patinimų įvertinimas. Gliukozės tyrimas – energijos šaltinio rodiklis, perspėja dėl cukrinio diabeto. Kalcio tyrimas parodo kaulų būklę.
Feritino tyrimas leidžia anksti pastebėti geležies stokos anemijos grėsmę. Vitamino D tyrimas – imuninės sistemos atspindys. Bendrasis šlapimo tyrimas – inkstų ir šlapimo takų veiklos rodiklis.
Gerai žinoma, kad liga lengviau sustabdoma, kai ji anksti diagnozuojama. O jeigu tyrimai parodo, kad jūsų vaikas yra sveikas, būna daug ramiau gyventi ir džiaugtis atžalos pasiekimais.


Beje, kiekvieno vaiko, akcijos metu išsityrusio „Medicina practica“ laboratorijoje, laukia dovana – firminis atšvaitas!  

 

 
AKCIJA vaikams iki 18-os metų amžiaus! Tik 19 Eur, net 50 % nuolaida tyrimų komplektui – 6 kraujo (vienas paėmimas) ir 1 šlapimo tyrimai – MEDICINA PRACTICA laboratorijoje , Vilniaus g. 2, Mažeikiai, tel. 35 063. Aukščiausi kokybės standartai. Prieš tyrimą būtina bent 12 val. nevalgyti. Iš anksto registruotis nereikia. Akcija – iki rugsėjo pab. Interneto svetainė: www.medicinapractica.lt Sut. 13/17

One Reply to “Savo vaiko sveikata rūpinkitės ne dėl „varnelės“”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    KOKIOS VARNELES? vistiek mazeikiu daktarai ant durniaus tikrina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*