Telšių apskrityje daugiausiai serga mažeikiškių

Mūsų rajone ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų registruota 332. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atvėsus orams vis daugiau segančiųjų gripu. Pirmieji šios ligos atvejai jau registruoti ir mūsų rajone. Daugėja ir sergančiųjų ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.


Daugiau už vidurkį 

Telšių visuomenės sveikatos centras informavo, kad praėjusią savaitę Telšių apskrityje buvo užregistruotas vienas gripo atvejis, o ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų – 753. 
Telšių visuomenės sveikatos centro Mažeikių skyriaus vedėja Irena Macijauskienė priminė, kad sergamumo rodiklį atspindi susirgimų atvejai, vidutiniškai tenkantys dešimčiai tūkstančių gyventojų.
Bendras sergamumo rodiklis Mažeikių rajone praėjusią savaite buvo 57,68. Telšių apskrities vidurkis registruotas daug mažesnis – 47,02.
I. Macijauskienė informavo, kad mūsų rajone ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų registruota 332. Iš šių sergančiųjų – 301 vaikas.


Šiek tiek mažiau 

Praėjusią savaitę Telšių apskrityje registruotas tik vienas gripo atvejis – Rietavo savivaldybėje, o prieš dvi savaites užfiksuoti du gripo atvejai, vienas – Mažeikiuose, kitas – Telšiuose.
Pasak I. Macijauskienės, dabartiniai ir pernykščiai gyventojų sergamumo rodikliai buvo panašūs. Tuomet bendras apskrities sergamumo rodiklis siekė 54,39.
Telšių visuomenės sveikatos centro Mažeikių skyriaus vadovė sakė, jog tikisi, kad šie metai baigsis ramiai, be staigaus sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video