Šviesoforai remontuojami

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pastarąsias dvi dienas vienoje pagrindinių miesto arterijų – Laisvės gatvėje neveikia du šviesoforai. Jų gedimo operatyviai sutvarkyti nepavyko. 

„Abu šviesoforai yra valdomi iš vienos valdymo spintos, vos įvykus gedimui, buvo bandyta jį pašalinti, tačiau nesėkmingai. Kreipėmės į darbus atlikusius rangovus, kurie jau ėmėsi darbo, ieško gedimo, tad tikimės, kad artimiausiu metu šviesoforai vėl veiks. Remonto darbams galioja garantiniai įsipareigojimai, tad miestui tai nieko nekainuos“, – informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.

5 Atsakymai į “Šviesoforai remontuojami”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Einant nuo gelezinkelio pervazos link turgaus vienpusio eismo kryptimi,ten tikrai nesamoningai veikia sviesaforas! Tiek vairuotojams,tiek pestiesiems dega raudona ir visi laukia! Pestiesiems tenka eiti per radona,Kur tai matyta? Kaimo lygis!!!

 2. AS parašė:

  Tik idiotas pruojektuotojas galejo prie Snoro sviesofora numatyti ir pagrindine miesto gatve susiaurinti. Sutinku kad prie gimnazijos jis reikalingas,bet ten jo signalu nelabai mokinukai paiso. Gero kelio vairuojantiems.

 3. Iksius parašė:

  Niekam nereikia prie gimazijos šviesoforo. Užtenka ir prie savivaldybės, ką jau 50 m nenueis gimnazistai prie šviesoforo? Užtenka toje vietoje ir pėsčiųjų perėjos, tikrai.

 4. Iksiui parašė:

  Sutinku, kad prie Snoro banko šviesoforo tikrai nereikia: jo ten anksčiau niekada nebuvo. O štai ties gimnazija šviesoforas labai reikalingas: ten, ypą rytais ir po pamokų, vaikšto gimnazistai, tad jiems būtinas saugumas.

 5. Iksius parašė:

  O aš tap apsidžiaugiau, kad kažkas susiprotėjo ir išjungė tuos du idiotiškus šviesoforus. O čia pasirodo, kad tik sugedo. Na, atkripkite dėmesį, kad be tų dviejų šviesoforų, eismas laisvės gatve gerokai greičiau vyksta net per didžiausius kamščius. Susivokite gi pagaliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*