Aerodrome baigėsi skrydžių ir šuolių sezonas

Asmeninio archyvo nuotr.

Su Mažeikių aviacijos sporto klubo tarybos pirmininku, parašiutininku-instruktoriumi Rimantu Morkūnu apie aviaciją – apie kylančiųjų į dangų bei pasirengusiųjų šokti parašiutu baimes ir pažinimo džiaugsmą, apie skrydžiui palankų orą – bei kitus dalykus galima kalbėtis valandų valandas.
„Santarvės“ redakcijoje apsilankęs svečias džiaugiasi: klubui šis skraidymų ir šuolių parašiutais sezonas buvo sėkmingas.

Vertina kaip sėkmingą

Skraidymo ir šuolių parašiutais sezonas Julijono Kumpikevičiaus aerodrome įprastai trunka apie pusmetį. Jis pradedamas balandžio viduryje ar gegužės pradžioje, kuomet išeina pašalas, žemė  išdžiūsta, baigiamas spalio viduryje ar net lapkričio pradžioje – tai lemia oro sąlygos.
Pasibaigusį sezoną R. Morkūnas vertina kaip itin sėkmingą. Pirmuosius šuolius parašiutu Mažeikių aviacijos sporto klube šiemet atliko per 400 žmonių.
Vyriausiai šį sezoną parašiutu šokusiai moteriai – 54-eri, vyriausiam vyrui – irgi per 50. Jauniausieji – 13–14 metų paaugliai, panorę išbandyti šuolį parašiutais, pirmiausia turėjo gauti tėvų sutikimus.

Vaikus mokė parašiutizmo

Apžvelgdamas nuveiktus darbus, pašnekovas papasakojo ir apie įgyvendintą projektą „Jaunimo iniciatyvų ir aktyvumo skatinimas, pilietiškumo ugdymas“.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Aerodrome baigėsi skrydžių ir šuolių sezonas”

  1. bronius parašė:

    sutinku tulika bent is toi toi uzsisakytu

  2. apas parašė:

    Kokiame laikraštyje reikia plačiau skaityti?”Santarvės” ketvirtadienio laikraštyje nieko apie tai neradau.Kada protingai veiksite,neskelbdami,kad Jūsų straipsnių pabaigą skaitytume kitur.

  3. ......... parašė:

    Saraskino kontora. Tik tiek apie juos galima pasakyti. Apie kazkoki paslaugu servisa net kalbos nera. Uzstrige praeityje 30 metu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*