Aeroklube baigėsi šuolių parašiutu sezonas

Sezono metu prieš kiekvieną šuolį buvo kruopščiai patikrinama įranga bei įsitikinama, kad parašiutininkas pasirengęs šuoliui. Nuotrauka iš aeroklubo archyvo

Šių metų šuolių parašiutu sezono Šerkšnėnų J. Kumpikevičiaus aerodrome rezultatai: pirmuosius šuolius atliko 300 parašiutininkų iš visos Žemaitijos, laisvo kritimo pojūtį išbandė apie 400 žmonių.

Šeštadienį Mažeikių aeroklube, kaip ir visoje šalyje, baigėsi šuolių parašiutu sezonas. Su šio ekstremalaus pojūčio mėgėjais atsisveikinta iki kitų metų balandžio.
„Jau dabar galime pasakyti, kad tai buvo vienas geriausių sezonų per pastaruosius kelerius metus – vasarą lietingų dienų nebuvo daug, didesnis vėjas kildavo labai retai, tad šuolių parašiutu sąlygos Šerkšnėnuose esančiame aerodrome buvo ypač palankios. Viršijome visus savo planus“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių aeroklubo instruktorius Rimantas Morkūnas.
Pirmuosius šuolius šį sezoną Šerkšnėnuose atliko kiek daugiau kaip 300 parašiutininkų, o iš viso šuoliams buvo pasiruošę ir laisvo kritimo pojūtį išbandė apie 400 žmonių.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video