Bibliotekoje – paskaita apie interneto grėsmes vaikams

Penktadienį 10 valandą Mažeikių viešosios bibliotekos salėje vyks tiesioginė paskaita internetu: „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“


Tema aktuali daugeliui

Šis renginys skirtas vasario 5 dieną visoje Europoje minimai „Saugesnio interneto dienai 2013“. Ši paskaita turėtų būti aktuali tėvams, seneliams – visiems, kuriems rūpi apsaugoti savo vaikus nuo internete slypinčių grėsmių.
Vienos iš paskaitų organizatorių – asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė pristatys įvairias priemones, kuriomis siekiama sukurti kuo saugesnę interneto aplinką vaikams, o psichologas, „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis klausytojams pasakos apie internete slypinčias grėsmes vaikų psichologinei sveikatai. Saugesnio interneto tema yra aktuali visiems suaugusiems žmonėms, kurie suteikia vaikams prieigą prie interneto ar leidžia naudotis mobiliaisiais telefonais.


Mažeikiškių ateina nedaug

Tiesioginėje interneto paskaitoje pranešėjams bus galima pateikti klausimus, pasiteirauti patarimo apie rūpimą problemą dėl vaikų elgesio internete.
Kiti renginio organizatoriai yra viešoji įstaiga „Vaikų linija“ ir bendrovė TEO.
Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Irena Atkočaitienė teigė, kad paskaitomis internetu mažeikiškiai domisi labai mažai – ateina vos vienas kitas klausytojas.
„Jeigu dar ir ateina, tai kai mokymai surengiami vyresniems žmonėms: kai jų paprašo, tai tų transliacijų išklauso. Labai nepatogus laikas, bet ne mes tas transliacijas organizuojame, dabar vėl dešimtą valandą, kas gali tokiu laiku darbo dieną ateiti?“ – svarstė I. Atkočaitienė.
Anksčiau tokios internetinės peržiūros vykdavo skaitykloje, bet ten tik keturios vietos. Šį kartą nuspręsta persikelti į bibliotekos salę ir transliaciją stebėti didžiuliame ekrane.
„Vietos dabar bus daug, tik reikia, kad žiūrovų ateitų“, – patikino direktoriaus pavaduotoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*