- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Gabijos gimnazijoje – spalvingas madų šou

Austėjos Riškutės nuotr.

Ketvirtadienį Gabijos gimnazijoje vyko tikras madų šou: ant podiumo savo kolekcijas pristatė šešiolikos klasių komandos.

Šis integruotas menų renginys gimnazijoje vyksta jau devynioliktą kartą. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Sonata Šakienė pasakojo, kad kiekvienais metais projektas turi savo temą, šiemet tai –  „Spalvų paletė“.
„Tema ir diktuoja užduotis klasių komandoms. Jos burtų keliu išsitraukia spalvas ir pagal jas rengia kolekcijas. Vėliau yra kuriamas tų kolekcijų pristatymas. Reikia išmonės ne tik parodyti kolekciją, bet ir ją pristatyti: taip gimsta įvairūs mini spektakliai, improvizacijos. Tai ilgas procesas, didelis darbas, bet vaikai noriai įsitraukia į jį“, – kalbėjo S. Šakienė.
Šiame spalvingame renginyje dalyvauja daug gimnazistų, nes vieną komandą sudaro beveik visa klasė: vieni tampa dizaineriais, modeliais, kiti – aptarnaujančiu personalu, makiažo, šukuosenų, manikiūro specialistais.
„Šiandien visa gimnazija kvepia konkursu: dažais, lakais, kitomis medžiagomis. Jam pasibaigus vyksta apdovanojimai – įvertinamos klasių sukurtos kolekcijos, atskiri kostiumai. Mes kasmet būname nustebinti gimnazistų kūrybiškumo“, – tikino S. Šakienė.