Jaunasis krepšininkas – talento paieškos pusiaukelėje

Edgaras Preibys iškovojo kelialapį į stipriausiųjų konkurso krepšininkų finalą Kaune. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Galimybę varžytis dėl „Sprite“ krepšinio talentų turnyro pagrindinio prizo viename iš turų, vykusių uostamiestyje, iškovojo ir trylikametis mažeikiškis Edgaras Preibys.

Konkurse ieško talentų

„Sprite“ krepšinio talentų kovos startavo prieš septynerius metus ir šis turnyras tapo tradiciniu jaunų žmonių renginiu.
Po sėkmės mūsų šalyje šis turnyras jau rengiamas Latvijoje bei Estijoje. Šiais metais pagrindinis jo prizas – beveik 5 tūkstančių eurų krepšinio stipendija. Dėl šios stipendijos šiemet kovoja trijų amžiaus grupių vaikinai ir merginos: gimę 1998–1999 metais, 2000–2001 metais ir 2002–2003 metais. Finalo laimėtojų kiekvienoje amžiaus grupėje laukia įvairūs prizai, tarp jų – kelionė į Europos krepšinio čempionato finalines varžybas.
Dėl dalyvių gausos, šio turnyro turai jau vyko Vilniuje ir Klaipėdoje, šį savaitgalį turas vyks Palangoje, dar vėliau – Alytuje. Pirmąsias keturias vietas savo amžiaus grupėje užėmę turų dalyviai rugpjūčio penkioliktąją rinksis į finalą Kaune, kur bus kovojama dėl pagrindinių prizų.

Sunkiausia – ketvirtfinalyje

Krepšinio „Sprite“ talentų konkurse kovojama vienas prieš vieną, metama į vieną krepšį. Dvikova vyksta penkias minutes, jeigu užfiksuojamos lygiosios, tada nugalėtojas paaiškėja po baudos metimų serijos.
Ture Klaipėdoje jauniausioje amžiaus grupėje triumfavo mažeikiškis, trenerio Vlado Šulco auklėtinis, trylikametis Edgaras Preibys.
Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Jaunasis krepšininkas – talento paieškos pusiaukelėje”

 1. gerbeja parašė:

  mes su tavimi ir uz tave.sveikiname drauguzi.

 2. Simona parašė:

  Oj, kaip kazka pavydas grauzia… Saunuolis, Edgarai! Sluostyk nosis visiems pavyduoliams! O mes ir toliau palaikysim SM 2002 ir tave !

 3. fans parašė:

  ugis tokiame amziuje tik ir gelbsti :) kas bus kai subres :)

 4. ko,ko parašė:

  Šaunuolis Edgaras,sveikinimai teveliams ir treneriui turint toki šaunu vaikinuką.

 5. aiste parašė:

  Džiaugiamės Edgaro pergale,šaunuolis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*