Jaunieji policijos rėmėjai kartu su pareigūnais rūpinasi visuomenės saugumu

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Trečiadienį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė vykdė viešą patruliavimą Mažeikių rajono Viekšnių miestelyje bei Krakių kaime. Jai talkino jaunieji policijos rėmėjai: Skaistė Kozytė, Karolina Viliūtė, Henrikas Griškus ir Mantas Skabeikis.
Kartu su pareigūne jie lankė poilsines zonas, viešas ir jaunimo susibūrimo vietas. Prevencinės priemonės metu didžiausias dėmesys buvo skirtas viešajai tvarkai ir saugumui palaikyti, teisės pažeidimams užkardyti, pabendrauti su gyventojais aktualiais klausimais.
Bendruomenės pareigūnė su gyventojais aptarė saugumo klausimus, įteikė informatyvių saugios kaimynystės atmintinių, paragino rūpintis savo ir turto saugumu, kurti saugios kaimynystės grupes. Jaunieji policijos rėmėjai, kartu su vaikų bičiuliu Amsiumi vykdydami žalingų įpročių prevenciją tarp jaunimo bei akciją „Būk matomas ir saugus“, moksleiviams dalijo lankstinukus apie narkotikų žalą organizmui, priminė saugaus elgesio taisykles bei įteikė atšvaitus.
Jaunieji policijos rėmėjai nuolat savanoriškai bendradarbiauja su policijos pareigūnais ir yra tikri pagalbininkai įvairių akcijų ir renginių metu. Tai puiki galimybė besidomintiems policijos pareigūno profesija pamatyti pareigūnų darbą iš arti, padėti vykdyti teisės pažeidimų prevenciją ir aktyviai prisidėti prie saugios aplinkos visuomenei kūrimo.

Audronė JURDONAITĖ-OSTRAUSKIENĖ
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*