„Kregždutės“ dainininkai – tarp konkurso nugalėtojų

Patys mažiausi – 4–7 metų mažeikiškiai dainorėliai tapo 4 vietos laimėtojais. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Visą savaitgalį Radviliškyje vyko Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle 2019“. Jame dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ dainininkai.

Konkurse – talentingi vaikai ir jaunimas

Konkursas „Dainuok, žiemužėle“ turi ilgametes tradicijas – šiemet jis buvo 15-asis.
Jo organizatoriai – Šiaulių kultūros centro vaikų vokalo studija „En-den-du“, puoselėja „gyvo“ dainavimo tradicijas ir teigia, kad konkurse kasmet ne tik daugėja dalyvių – vokalinių ansamblių, solistų, bet ir plečiasi jų atvykimo geografija. Pavyzdžiui, šiemet sulaukta dalyvių iš Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Kauno, Kuršėnų, Telšių, Klaipėdos, Mažeikių, Gargždų, Ignalinos, Vilniaus bei Rygos.
„Tai labai rimtas konkursas, kuriame dalyvauja daugybė talentingų, stiprių dainininkų. Pavyzdžiui, ansamblių dieną kiekvienoje amžiaus grupėje tų dalyvių buvo ir po septyniolika, po devyniolika“, – pasakojo dainos studijos vadovė Eleonora Kirkilienė.

Parsivežė daug laimėjimų

Pasak pašnekovės, tos dvi savaitgalio dienos „Kregždutę“ lankantiems vaikams, jų tėveliams ir vadovei buvo kupinos emocijų, jaudulio, nuovargio ir, žinoma, džiaugsmo.
Šeštadienį – ansamblių dieną, konkurse dalyvavusios E. Kirkilienės vadovaujamos 8–11 ir 12–15 metų dainininkų grupės tapo 3 vietų nugalėtojomis. Patys mažiausi – 4–7 metų mažeikiškiai dainorėliai tapo 4 vietos laimėtojais. Vadovė džiaugiasi savo mažųjų auklėtinių pasiekimu, nes šis konkursas buvo pirmasis jų pasirodymas didžiojoje scenoje.
Sekmadienį – solistų dieną, 4–7 metų atlikėjų kategorijoje Gaudrė Grigutytė laimėjo 3 vietą, 8–10 metų amžiaus kategorijoje Emilija Rapalaitė pelnė 2 vietą. Vyriausiųjų – 17–19 metų grupėje Ksaverija Vaičiulytė tapo 2 vietos laimėtoja.
„Mes nelikome nepastebėti komisijos ir džiaugiamės puikiais rezultatais. Nuoširdžiai sveikinu savo mokinius. Tokie konkursai ir vaikams, ir mums, vadovams, yra galimybė ir pasižiūrėti, kur link dirbame, bei pabendrauti su kolegomis mokytojais iš kitų miestų“, – „Santarvei“ sakė E. Kirkilienė.

One Reply to “„Kregždutės“ dainininkai – tarp konkurso nugalėtojų”

  1. Anonimas parašė:

    Sveikinimai vadovei ir mergytėms;Šaunuolės,šaunuolės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video