„Lietuvos balse“ dalyvavusiai mažeikiškei – visų teisėjų dėmesys

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Sekmadienio vakarą žmonės, stebėję televizijos projektą „Lietuvos balsas“, matė ir mažeikiškės Alvydės Kniuipytės pasirodymą.
Būti merginos mokytojais panoro visi keturi komisijos nariai: aktorė Inga Jankauskaitė, muzikos prodiuseris Leonas Somovas, atlikėjai Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas.

Norėjo įrodyti, kad gali

Šešiolikmetė A. Kniuipytė šiuo metu – Merkelio Račkausko gimnazijos antros klasės mokinė.
Mažeikių moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ duris ji pravėrė prieš dvejus metus.
Tam, kad pasiryžtų pradėti mokytis dainavimo pas „Kregždutės“ vadovę Eleonorą Kirkilienę, reikėjo šiek tiek laiko. Kol mokėsi ankstesnėje mokykloje – vienoje iš Mažeikių pagrindinių mokyklų, iš savo anuometinės muzikos mokytojos nesulaukė palaikymo, tikėjimo, kad Alvydė gali dainuoti.
Ilgainiui moksleivė suprato: reikia mokytis, įgyti įgūdžių, patirties, reikia siekti savo svajonės užlipti į sceną ir parodyti, kad ji gali dainuoti ir gali tai daryti gerai.
„Su vadove kažkada kalbėjomės apie tai, kad būtume daugiau nuveikusios, jei būčiau „Kregždutę“ pradėjusi lankyti anksčiau. Na, bet svarbu, kad tas savo dvejones nugalėjau ir atėjau“, – sakė A. Kniuipytė.

Pradžia buvo nelengva

Moksleivių namuose dirbanti E. Kirkilienė yra užauginusi ir į gyvenimą išlydėjusi ne vieną daugiau ar mažiau žinomą atlikėją.
Pedagogė prisiminė, kad Alvydė apie pusmetį ramiai dainavo drauge su kitomis „Kregždutę“ lankiusiomis mergaitėmis. Ir tik po pusmečio įsidrąsinusi vadovei pasakė, kad norėtų dainuoti solo.
„Atsakiau: jei nori, tai bandykime. Iš pradžių sekėsi labai sunkiai. Nesvarbu, kad žmogus turi balsą, klausą. Jei neturi įgūdžių, technikos, kaip išgauti švarų garsą, iš pradžių lengva tikrai nebūna“, – sakė E. Kirkilienė.
Vadovė sako, kad jos mokinė A. Kniuipytė yra pavyzdys, kaip sunkiu, kantriu darbu galima daug pasiekti.
Mergina dainavimo mokosi palyginti neseniai, tačiau džiugina jos pasiekimai, pergalės įvairiuose jauniesiems dainininkams skirtuose konkursuose, o kartu ir atsirandantis pasitikėjimas savo, kaip dainininkės, galimybėmis.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “„Lietuvos balse“ dalyvavusiai mažeikiškei – visų teisėjų dėmesys”

  1. Kas čia keisto parašė:

    Ne ta pati. Žiūriu, nelabai supranti, kas parašyta.
    Kas čia neaišku: “tam, kad pasiryžtų pradėti mokytis dainavimo pas „Kregždutės“ vadovę Eleonorą Kirkilienę, reikėjo šiek tiek laiko. Kol mokėsi ankstesnėje mokykloje – vienoje iš Mažeikių pagrindinių mokyklų, iš savo anuometinės muzikos mokytojos nesulaukė palaikymo, tikėjimo, kad Alvydė gali dainuoti”.

  2. Keista parašė:

    Tai čia ta pati mokytoja, kuri pasakė vaikui, kad tu nieko nepasieksi? Ir dabar jau lenda į eterį kaip geradarė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*