Mažeikiškiai – tarp šalies krepšinio ateities

Rezultatyviausiai Rokas Jokubaitis (veržiasi po krepšiu) sužaidė pirmosiose ir paskutinėse rungtynėse su vokiečiais. Nuotraukos iš fiba.com archyvo

Kaire baigėsi pasaulio jaunimo U19 krepšinio čempionatas, kur Lietuvos rinktinės garbę gynė ir mūsų mieste krepšininko karjerą pradėjęs įžaidėjas Rokas Jokubaitis. Ir tai ne vienintelis mūsų mieste išugdytas sportininkas, kuris šią vasarą atstovavo Lietuvos jaunųjų krepšininkų rinktinėms.

Egipto sostinėje vykusiame pasaulio jaunimo krepšinio čempionate jaunieji lietuvaičiai startavo sėkmingai – jie vieną po kitos nugalėjo Vokietijos, Egipto, Puerto Riko ir pietų Korėjos krepšininkų komandas. Tačiau ketvirtfinalyje, kovodami dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertuką, lietuviai rezultatu 68:73 pralaimėjo italams, tad liko rungtis dėl 5–8 vietos. Įveikusi Argentinos rinktinę bei pralaimėjusi Vokietijos ekipai, Lietuvos komanda užėmė šeštąją vietą.
Nemažą indėlį į lietuvių pasirodymą įnešė ir šešiolikmetis R. Jokubaitis, kuris pirmenybėse vidutiniškai pelnė po 10 taškų, atkovojo po tris kamuolius ir atliko po 5,3 rezultatyvių perdavimų per rungtynes. Pagal šį rodiklį mažeikiškis, kuris artėjantį sezoną jau treniruosis Kauno „Žalgirio“ stovykloje, tarp visų čempionato žaidėjų pasidalijo ketvirtą ir penktą vietas.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*