Geriausią verslo idėją pasiūlė politechnikos mokyklos moksleiviai

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Gabijos gimnazijoje vyko dešimtasis ciklo „Verslas veža“ renginys. Į konferenciją  rinkosi jaunuoliai, norintys realiai įgyvendinti savo verslo idėjas.


Dalijosi idėjomis 

Šis renginys buvo organizuojamas tam, kad jaunimas gautų reikalingų žinių verslo pradžiai. Taip pat jo dalyviai skatins jaunus žmones būti drąsius ir kūrybingus. 
Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė rajono Savivaldybės, Seimo atstovai, paskaitas skaitė ir asmenine patirtimi dalijosi sėkmingi Lietuvos verslininkai.
Renginio organizatorių teigimu, vienas svarbiausių jo akcentų – kūrybinė užduotis, kuomet dirbdami grupėse jaunuoliai dalijosi realiomis idėjomis, padėsiančiomis efektyviai spręsti regiono problemas.


Išrinko geriausius 

Penktadienį konferencijoje įvyko geriausios idėjos konkursas, buvo skirti apdovanojimai. 
Pagrindinis prizas atiteko Mažeikių politechnikos mokyklos moksleivių komandai. Pirmo, antro ir trečio kurso moksleiviai pateikė originaliausią verslo idėją – „Gėlių pristatymas ir švenčių organizavimas
Mažeikiuose bet kuriuo paros metu“. 

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Moksleivių komandai padėjo Mažeikių politechnikos mokyklos mokytojos Erika Pusvaškė ir Vilma Ramanauskienė. Darbą pristatė Gintautas Pagojus.


Pasisemia patirties

E. Pusvaškė „Santarvei“ sakė, kad į renginį „Verslas veža“ juos pakvietė „Versli Lietuva“ atstovai. 
„Visada stengiamės į tokius pakvietimus reaguoti ir pagal galimybes dalyvauti. Kiekvienas toks renginys suteikia savotiškos patirties ir pasitikėjimo savo jėgomis“, – kalbėjo mokytoja.
„Santarvė“ primena, kad šių metų pavasarį prasidėjęs Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas nemokamas renginių ciklas „Verslas veža“ jau yra aplankęs Radviliškį, Kėdainius, Šalčininkus, Pasvalį, Alytų, Vilnių, Kauną, Marijampolę ir Klaipėdą.
Jų metu specialistų konsultacijose ir mokymuose dalyvavo apie 6 tūkstančiai jaunų žmonių.

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

One Reply to “Geriausią verslo idėją pasiūlė politechnikos mokyklos moksleiviai”

  1. Jone parašė:

    Šaunuoliai mokiniai, Jūs geriausi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*