Nacionalinio diktanto dalyviams – ministerijos prizai

ELTOS nuotr.

Nacionalinio diktanto partnerė Švietimo ir mokslo ministerija kviečia Lietuvos mokyklų ir  lietuviškų bendrojo ugdymo mokyklų, lituanistinių mokyklų užsienyje bendruomenes – mokinius, jų tėvelius ir mokytojus – aktyviai dalyvauti jau dešimtajame Nacionaliniame diktante.

Varžysis trijose kategorijose

Švietimo ir mokslo ministerija apdovanos raštingiausius mokinius, o aktyviausiai Nacionaliniame diktante dalyvavusiai mokyklos bendruomenei skirs prizą – kelionę. Taip pat ministerija apdovanos penkis mažiausiai klaidų diktante padariusius mokinius, kurie mokosi užsienyje, pakviesdama juos į Lietuvą.
Šiemet, kaip ir pernai, diktanto finalo dalyviai varžysis raštingiausio mokinio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose. Nacionalinis diktantas vyks vasario 24 d. 10 val. ir bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

Pernai – per šimtą mokinių

Pernai ministerijos dovaną – dviejų dienų kelionę po Kuršių Neriją – laimėjo Vilniaus licėjaus 1A klasė. Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos 4 G klasei ministerija dovanojo 3 tomų leidinį „Didžioji Lietuva“. Taip pat prizais buvo apdovanoti raštingiausi šalies mokiniai: Adriana Otilija Vilkaitė, Emilė Znutaitė iš Vilniaus licėjaus, Rūta Martišiūtė iš VDU „Rasos“ gimnazijos, Damilė Martinaitytė iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos.
Diktanto konkurse dalyvavo per 100 šalies mokyklų. Aktyviausiai diktantą rašė Kauno, Klaipėdos, Panevėžio mokyklų mokiniai.
Iš užsienyje veikiančių mokyklų geriausiai diktantą parašė ir lankėsi Lietuvoje mokiniai iš Rygos, Briuselio vidurinių mokyklų, Korko (Airija), Kaliningrado lituanistinių mokyklų.
Diktante taip pat aktyviai dalyvavo Jungtinėse Amerikos Valstijose veikiančios lietuviškos mokyklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*