Penkiolikmečių rinktinėje – du mažeikiškiai

Lietuvos penkiolikmečių rinktinėje pirmą kartą du Mažeikių sporto mokyklos atstovai – Jokūbas Rubinas (tupi trečias iš kairės) ir Edgaras Preibys (stovi pirmas iš dešinės). Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Pirmą kartą Mažeikių krepšinio istorijoje net du mūsų rajono Sporto mokyklos auklėtiniai tarptautiniame jaunųjų krepšininkų turnyre atstovavo Lietuvai – Italijoje vykusiame turnyre šalies rinktinėje žaidė penkiolikmečiai Edgaras Preibys ir Jokūbas Rubinas.

Užėmė penktąją vietą

Tomo Purlio vadovaujama ir projekto „Talentų U15 karta“ pagrindu sudaryta Lietuvos jaunučių rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre, kuriame varžėsi 8 komandos.
Metais jaunesni Lietuvos krepšininkai rezultatu 96:79 įveikė KK „Split“ iš Kroatijos ekipą (pirmosiose rungtynėse J. Rubinas pelnė 18, E. Preibys – 13 taškų), po to turėjo pripažinti ispanų Madrido „Real“ (60:101) komandos, kurioje žaidė geriausi krepšininkai iš viso pasaulio ir kuri turnyre užtikrintai nugalėjo, bei italų Regio „Pallacanestro Reggiana“ (75:84) komandų pranašumą.
Kovoje dėl penktų–aštuntų vietų lietuviai įveikė vokiečių Bambergo „Brose Baskets (73:52) ir „Novipiu Campus“ iš Italijos (77:71) komandas bei iškovojo penktąją vietą.
Paskutinėse rinktinės rungtynėse pasižymėjo E. Preibys, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo aštuonis kamuolius.

Baimės žaisti nebuvę

Mažeikiškiai nebuvo Lietuvos rinktinės statistai – abu jie rungtynes pradėdavo startiniame penketuke. Per turnyrą Edgaras, kuris rungtyniauja sunkaus krašto pozicijoje, vidutiniškai pelnydavo po 15 taškų ir atkovodavo po 10 kamuolių. Jokūbo sąskaitoje – po 10 pelnytų taškų ir po 4 rezultatyvius perdavimus.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Penkiolikmečių rinktinėje – du mažeikiškiai”

  1. ? parašė:

    Šaunuoliai, tai sunkaus darbo rezultatas, padeka treneriui aišku ir teveliams,(tikiu, jog investicijos milžiniškos) tiketina kad šie vaikinukai parodys dar…ir dar iš provincijos.

  2. Gerbėjai parašė:

    Visada džiugu girdėti geras naujienas.Šaunuoliai vaikinukai.Taip ir toliau.Siekit gerų rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*