Prezidentė: mokykla turi spėti su laiku

Prezidentė: mokykla turi spėti su laiku. Roberto Dačkaus (LR Prezidento kanceliarija) nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė parodą „Mokykla 2015“, kurioje pedagogai, moksleiviai, jų tėvai gali susipažinti su naujausiomis švietimo idėjomis ir moderniomis mokymosi priemonėmis.

Svarbu ne tik žinios, bet ir gebėjimų jas pritaikyti

„Šių dienų mokyklai, mokytojams tenka didelis iššūkis – spėti su laiku, su inovacijomis, su progresu. Dabartinė naujoji Z karta – tai stūmoklis, kuris verčia mus visus mokytis, neatsilikti. Ir politikus, ir mokytojus“, – Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime cituojama D. Grybauskaitė.
Šalies vadovė atkreipė dėmesį į tai, kad ši paroda – tai ne tik įmonių pristatymas, o pirmiausia mokykla, kurioje galima daug išmokti.
Pasak Prezidentės, mes visi bendromis pastangomis turime kurti šią ateities mokyklą, kurioje svarbus kiekvienas bendruomenės narys, puoselėjama saugi ir draugiška aplinka. Tai mokykla, suteikianti ne tik būtinų žinių, bet ir gebėjimų jas kūrybingai pritaikyti šiuolaikiniame pasaulyje.

Šūkis: „Mokykla be sienų“

Naujovių svarbą mokyklai pabrėžia ir šiemetinės parodos šūkis – „Mokykla be sienų“. Parodoje išryškintos tokios aktualios temos, kaip mokytojo profesijos prestižas, tėvų vaidmuo, pilietiškumas. Daugelyje stendų pristatomos paslaugos mokykloms, moderni įranga ir interaktyvūs mokymai.
Prezidentė susipažino su šiemetinės parodos naujiena – „Atradimų laboratorijomis“, kuriose vaikus siekiama sudominti gamtos mokslais, matematika, technologijomis, inžinerija, apžiūrėjo pilietiškumo alėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video