Rugsėjo pradžioje – dėmesys vaikų saugumui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pasitikdama naujuosius mokslo metus policija iki pat rugsėjo vidurio rengs prevencines priemones, siekdama užtikrinti vaikų ir moksleivių saugumą.

Viename iš priemonių planų numatyta, kad nuo rugsėjo pirmosios iki penkioliktosios policijos pareigūnai budės prie ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų, pasitelkdami į pagalbą policijos rėmėjus (taip pat ir jaunuosius) bei Šaulių sąjungos narius.
„Jau sudaryti ir patvirtinti pareigūnų budėjimo grafikai tomis dienomis prie mūsų rajono švietimo įstaigų. Pavyzdžiui rugsėjo pirmąją iki pietų prie įstaigų tvarką prižiūrės trylika pareigūnų, po pietų – aštuoni.
Pirmąsias penkiolika mėnesio dienų prie mokyklų ir darželių visame rajone budės vidutiniškai penkiolika pareigūnų“, – informavo rajono kelių policijos poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Vien budėjimu prie perėjų nebus apsiribota – prieš pamokas ir po jų pareigūnai planuoja rengti trumpalaikius reidus ir tikrinti transporto priemones, kurias vairuoja mokiniai. Tai būtų transporto priemonės dokumentų, vairuotojo pažymėjimo, saugos diržų ir šalmų naudojimo patikrinimas.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Rugsėjo pradžioje – dėmesys vaikų saugumui”

  1. apas parašė:

    Rugsėjo pirmajai atnaujintos pėsčiųjų perėjos prie mokyklų su šviežiai išdažytais ant asfalto ženklais “Apsaugok mane”.Netaip reikėjo rašyti,o “Saugok mane”,nes trumpesnis užrašas ir vairuotojams geriau suprantamas,kaip ir KET ženklas “STOP”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*