Šaškių ir šachmatų finalinėse varžybose dalyvaus „pavasariečiai“

Pavasario pagrindinės mokyklos pradinukai kartu su mokytoju Virginijum Januševičiumi (ketvirtas iš kairės), iškovoję rajono nugalėtojų vardus, ruošiasi finalinėms dviejų sporto šakų varžyboms. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Pavasario pagrindinės mokyklos pradinių klasių atstovai laimėjo dar dviejų sporto šakų rajonines pirmenybes ir dalyvaus Lietuvos moksleivių olimpinio sporto festivalio finalinėse šaškių ir šachmatų varžybose.
Rajoninėse šaškių varžybose tarpusavyje rungtyniavo Pavasario pagrindinės, ,,Vyturio“ ir ,,Žiburėlio“ pradinių mokyklų komandos, kurias sudarė viena mergaitė ir trys berniukai, tuo tarpu šachmatų varžybose rungėsi tik dviejų mokyklų – Pavasario pagrindinės ir „Ventos“ progimnazijos atstovai.
Nugalėtojais abejose varžybose tapo Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai: Laura Revenkova, Tomas Matiukas, Domantas Kerys, Pijus Gagilas, Nedas Vaitkus, kuriuos varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas Virginijus Januševičius.
„Šaškių varžybose pirmą kartą įveikėme „Vyturio“ pradinės mokyklos „barjerą“, tuo tarpu šachmatų varžybos surengtos pirmą kartą, jos pakeitė iki tol festivalio programoje buvusią gimnastiką. Be šachmatų, pirmą kartą į pradinukų sporto varžybų tvarkaraštį taip pat buvo įtraukta trikovė ir plaukimas. Pirmąsias vietas, manau, lėmė ir treniruotės – kartą per savaitę moksleiviai lankė šių sporto šakų užsiėmimus, kuriuos kabinete vedė mokytojas“, – apie savo moksleivių pasirodymą kalbėjo mokyklos direktorius Stanislovas Jakučinskas.
Finalinės Lietuvos moksleivių olimpinio sporto festivalio šaškių varžybos vyks balandžio vienuoliktąją Kuršėnuose, šachmatų – gegužės antrąją Kaune.

One Reply to “Šaškių ir šachmatų finalinėse varžybose dalyvaus „pavasariečiai“”

  1. vaje parašė:

    koks pasiekimas – pirma vieta rajone…Roventa nerodys reportazo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*